Doda właśnie wywołała skandal roku! Uprawiała seks na swoim koncercie

Doda właśnie wywołała skandal roku! Uprawiała seks na swoim koncercie Źródło: yt/Plejada

Doda uważa się za kobietę wyzwoloną. Chociaż po hucznym ślubie chętniej widzi się w roli partnerki. Duch skandalistki jednak w niej nie umarł i właśnie wyznała, że w trakcie koncertów seks jej... nie przeszkadza.

Doda z rebeliantki zmieniła się w dojrzałą kobietę. Wokalistka zdecydowanie teraz woli realizować w roli partnerki, a doniesienia o jej życiu prywatnym stają się niezmiennie tematem tabloidów. Podczas ostatniego z wywiadów przyznała, że nieraz zdarzało jej się uprawiać seks i w garderobie, i na scenie.

Czy Doda uprawiała seks podczas koncertu? Szokujące wyznanie gwiazdy

W rozmowie z "Super Expressem" Doda została zapytana, czy seks przed koncertem jej przeszkadza. - Z tego, co pamiętam, to mi nawet w trakcie nie przeszkadza. No, bywało. Rock and roll, bitches! - odpowiedziała dziennikarzowi kobieta. Później gwiazda postanowiła wyznać, w jaki sposób się relaksuje przed występami. Jeśli między piosenkami ma tylko kilka chwil na przygotowanie kolejnej odsłony, w jaki sposób udaje jej się znaleźć czas także na takie przyjemności. - Zawsze mam te dwie minutki dla siebie - śmiała się wokalistka. Piosenkarka pomimo nieco "łagodniejszego" wizerunku wciąż podkreśla, że jest wokalistką rockową i takie życie prowadzi. Rodzina, zdrady, seks, prawa, imprezy - dla kobiety nie ma tematów, o których bałaby się rozmawiać. - Nie ma dla mnie żadnych tematów tabu. Jestem bardzo wyzwoloną osobą. Spontaniczną, lubię przygody. Mężczyźni mają we mnie superkochankę w łóżku, fajnego kumpla i wierną przyjaciółkę - mówiła kilka lat wstecz artystka.

Wciąż na topie

Pomimo wielu lat i niezmiennie intensywnej obecności w polskim show biznesie, Doda nie znika z afiszu. Piękna wokalistka na bieżąco donosi o swoim prywatnym życiu, płytach i podróżach. Te ostatnie stały się dla tabloidów tematem przewodnim.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Sylwestra i Nowy Rok spędziła w Dubaju. Piosenkarka wybrała się na miejsce z mężem - Emilem Stępniem. Na miejscu musiała się spotkać z dość mocnym ciosem - wykonała telefon do mamy i nabiła sobie rachunek na blisko trzy tysiące złotych. Później donosiła, że to dla niej bardzo dużo. Zatrzymała się w luksusowym hotelu i pokazała w bikini na plaży. Idealne ciało artystki stało się natychmiast tematem przewodnim jej sympatyków. Niektórzy jednak zwracają uwagę, że piosenkarka jest... za szczupła! Czy Doda ich uwagi weźmie do siebie i zmieni sposób odżywiania?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Anna Lewandowska i cellulit? Gwiazda właśnie ZSZOKOWAŁA wszystkich na plaży
  2. Justyna Żyła właśnie rozwścieczyła pół Polski. Będzie największą gwiazdą Polsatu
  3. Wyciekły sensacyjne szczegóły Sylwestra z TVN! Wiadomo, co robiła wtedy największa gwiazda
  4. Ile zarabia Kinga Rusin? Zarobki są naprawdę imponujące
  5. Niewiarygodne. Ta informacja o wielkiej gwieździe TVN to gigantyczne zaskoczenie!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News