Doda
youtube.com/dodavevo
Mateusz Wysokiński - 1 Maja 2019

Doda zdradza fankom swoje sekrety dbania o urodę. "Przestańcie chlać na umór"

Doda zadziwiła swoje fanki. Uwielbiana wokalistka pop postanowiła opowiedzieć o tym, co sprawia, że po skończeniu 35 roku życia nadal wygląda jak nastolatka. Jak się okazuje, kluczową rolę odgrywa tutaj alkohol. Rabczewska w charakterystyczny dla siebie sposób zaapelowała, aby skończyć z wysoko procentowymi trunkami.

Doda, która w polskim show-biznesie jest już prawie od 20 lat, postanowiła opowiedzieć o swoim własnym sposobie na dbanie o urodę. Artystka, która słynie ze swojej wielkiej aktywności na scenie oraz koncertowania w praktycznie każdym zakątku Polski, od lat wygląda po prostu fenomenalnie. Teraz postanowiła podzielić się z fankami swojego talentu sekretem swojej nieprzeciętnej urody. Jak się okazuje, kluczową dietę w życiu Dody odgrywają ćwiczenia i... brak alkoholu.

Doda o swojej urodzie. Niezwykle szczere wyznania artystki

35-latka, która imponuje swoim fankom niesamowitą formą prezentowaną zarówno na scenie, jak i w mediach społecznościowych powiedziała, że ćwiczenia fizyczne, którym się poddaje, są bardzo ważne w życiu i pomagają zachować sylwetkę nastolatki. Co więcej, gwiazda muzyki zaapelowała do wszystkich młodych obserwatorek, żeby nie nadużywały alkoholu na imprezach. Według piosenkarki imprezowy styl życia za młodu potrafi zostawić wiele znaków w momencie starzenia się.

Wstrząsajace informacje TVP. Strzelanina na jednym z najsłynniejszych uniwersytetów na świecie, są martwiWstrząsajace informacje TVP. Strzelanina na jednym z najsłynniejszych uniwersytetów na świecie, są martwiCzytaj dalej

- Nic z nieba nie spada. Ćwiczcie nawet trochę. Przestańcie chlać na umór na imprezach, co tydzień. Spuchnięte, zmarszczone, niedospane. To wszystko zapuka do waszych drzwi po trzydziestce - mówi piosenkarka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

kinga rusinTe gwiazdy cierpią na choroby psychiczne. Niektóre nazwiska to prawdziwe zaskoczenieCzytaj dalej

Zrównoważone ćwiczenia i dieta podstawą

Doda sama zauważyła, że jej wysiłek fizyczny nie jest już tak duży, jak przed laty, ale pozwala jej w zachowaniu dobrej formy. Oprócz tego bardzo istotna jest także dieta i rady jej świętej pamięci babci, która nauczyła ją, jak o siebie zadbać i przekazała jej jedną, ale istotną poradę.

- Ja nie ćwiczę tak, jak kiedyś ćwiczyłam, od dwóch lat. Ruszam się trochę, ale to nie jest takie ruszanie, które powinno zagościć na stałe w moim życiu. Ale dieta jest obecna cały czas w moim życiu i nie nazywam tego dietą, to jest lifestylem. Nienawidzę fastfoodów, nie znoszę śmieciowego żarcia. [...] Powiem wam więcej. Tak, jak mówiła to mojej świętej pamięci babcia, że dobrze zakonserwowanej czterdziestolatki nie odróżnisz od 20-latki. Więc jeszcze przez 10 lat będziecie pytały mnie o to samo. - zaznaczyła artystka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany reżyser. Przyszedł do szpitala z bólem nogi, ale już z niego nie wyszedł. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi!
  2. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? Córka prezydenta ma już DOŚĆ. Posunęła się nawet do TEGO! Nie uwierzycie, co zrobiła
  3. To miał być największy moment w karierze Roksany Węgiel. Kuriozalna decyzja pozbawiła ją marzeń
  4. Magda Gessler zamieściła rozpalające zmysły zdjęcie córki w samej bieliźnie. "Jestem dumna"
  5. To już oficjalne! Rodzice dostaną nie tylko 500 plus. Dodatkowe kilkaset złotych na bardzo prostych warunkach
  6. Gwiazda TVN-u kupiła willę za 3,5 miliona złotych. Teraz oszczędza na wszystkim

świat według kiepskichNie żyje już 40 aktorów "Świata według Kiepskich". Niektórzy zmarli w wyjątkowo koszmarnych okolicznościachCzytaj dalej

źródło: Dziennik.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News