Doda wzięła potajemnie ślub! I to z kim

Doda wzięła potajemnie ślub! I to z kim

Dorota "Doda" Rabczewska znana jest z ciągłego szokowania swoich fanów. Tym razem jednak zrobiła coś co nikt się po niej nie spodziewał!

Doda to jedna z najbardziej popularnych piosenkarek w Polsce. Nic więc dziwnego, że każdy jej ruch nie tylko w showbiznesie, ale też w życiu prywatnym wzbudza ogromną ciekawość fanów i mediów.

Doda szokuje, na jaw wyszło, że...

Znana ze skandali piosenkarka znowu zszokowała swoich fanów. Jak wynika z jej oświadczenia na jednym z portali społecznościowych, w tajemnicy wzięła ślub. - Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów. Ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią! KOCHAM GO! - napisała Rabczewska na swoim profilu na portalu Facebook.

Mężem Dody jest...

Mimo, że Doda nie ujawniła w swoim poście z kim wzięła potajemnie ślub to łatwo się domyślić, że chodzi o jej dotychczasowego partnera - Emila Stępnia. Piosenkarka nigdy nie potwierdziła publicznie, że jest w nim związku, ale jak zauważają media - bardzo często nazywała go "swoim przyjacielem". Emil Stępień to znany producent filmowy, który również próbował swoich sił w aktorstwie. To drugie zajęcie jednak mu nie wyszło i kariera aktorska Stępnia zakończyła się na bardzo nieznaczących ról. doda To nie pierwszy związek Doroty Rabczewskiej, który zakończył się ślubem. Jednym z jej najgłośniejszych małżeństw było to z Radosławem Majdanem, który aktualnie jest mężem Małgorzatą Rozenek. Była również związana z takimi postaciami jak Adam Nergal Darski (wokalista death metalowego zespołu Behemoth), tancerzem i choreografem Błażejem Szychowskim czy ostatnio z biznesmenem, Emilem Haidarem, z którym była zaręczona.Następny artykuł