Doda odwołała rocznicę ślubu. Wszystko przez nowotwór

Doda odwołała rocznicę ślubu. Wszystko przez nowotwór Źródło: youtube.com/plejada

Doda odwołała rocznicę ślubu. Popularna piosenkarka niestety nie będzie mogła liczyć na radosne spędzenie czasu z Emilem Stępniem. Wszystko przez ciężką chorobę nowotworową, która całkowicie zniszczyła plany kultowej artystki.

Doda zmaga się z nie lada problemami. Gwiazda, która ogłosiła ostatnimi czasy, że musi zawiesić działalność artystyczną zmaga się z kolejną, problematyczną kwestią. Pomimo obietnicy złożonej swojemu ukochanemu, kobieta nie będzie mogła świętować z nim rocznicy ślubu. Wszystko przez nowotwór, który znienacka pojawił się w rodzinie wokalistki.

Doda rezygnuje z rocznicy ślubu

O tym, jak ciężki czas przechodzi wokalistka w ciągu ostatnich tygodni przekonać się możemy, śledząc jej wpisy na social mediach. Pod koniec 2018 roku w mediach pojawiła się informacja o śmierci ukochanej babci Rabczewskiej - Pani Pelagii. Po tamtych dramatycznych wydarzeniach, w życiu wokalistki zespołu Virgin pojawił się kolejny, przerażający zwrot akcji. Ukochany ojciec piosenkarki zachorował na nowotwór, co zmusiło artystkę do rezygnacji z promocji swojej najnowszej płyty i zawieszenia kariery artystycznej.

- Niestety nie mam dobrych informacji. W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie - pisała przed tygodniem wokalistka na swoich social mediach.

Jakby tego było mało, piosenkarka zdecydowała się na zrezygnowaniu ze swojej rocznicy ślubu, po to, aby móc pomagać bliskim w tych niewątpliwie ciężkich chwilach.

- Doda jest teraz ciągle u rodziców w Ciechanowie. Nie wyobraża sobie leżenia i wygrzewania się na słońcu w Hiszpanii, kiedy najbliżsi przeżywają trudne chwile – powiedział Faktowi znajomy artystki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piosenkarka może liczyć na ukochanego

Dramatyczna sytuacja została w pełni zrozumiana przez męża artystki, Emila Stępnia, który ma pomagać Dorocie Rabczewskiej. Według doniesień znajomego pary, ukochany byłej żony Radosława Majdana obiecał jej, że spędzą rocznicę ślubu w momencie, w którym wszystkie problemy rodzinne znikną.

– Doda mówi, że musi teraz przede wszystkim wspierać mamę, która jest strzępkiem nerwów. Emil obiecał jej, że wszystko sobie odbiją za jakiś czas, gdy wszystko wyjdzie na prostą – powiedział anonimowy informator.

Na szczęście, istnieje duża nadzieja na to, że ojcu Dody uda się uleczyć nowotwór. Sama wokalistka stwierdziła niedawno, że zdrowie mężczyzny zaczęło się poprawiać.

- Mój tata [...] dochodzi do siebie i czuje się coraz lepiej. Dzięki czemu i ja staję psychicznie na nogi" – napisała w sieci Doda. - wyznała Rabczewska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miażdżące wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak o rodzeniu dzieci! Miliony Polaków zmiesza ją z błotem!
  2. Legendarna polska piosenkarka była katowana przez męża. "Wylądowałam w szpitalu". Jej kariera wisiała na włosku
  3. Katarzyna Niezgoda przeszła ogromną przemianę! Promienieje
  4. TVN upokorzony na oczach całej Polski. Do akcji wkroczyła policja
  5. Zakonnik ujawnia PRAWDZIWY majątek Rydzyka. Lepiej usiądźcie, ogromny szok
  6. Maryla Rodowicz pokazała dziury. Teraz chce wystąpić w samych majtkach

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News