Doda przez wiele lat słynęła z ciętego języka i bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi. Wydawać by się mogło, że te agresywne zachowania są już przeszłością. Jak się jednak okazuje, kobieta nadal potrafi bardzo mocno zripostować atakujących ją fanów.

Doda do historii polskiej muzyki przeszła nie tylko dzięki swojej niewątpliwie udanej karierze wokalnej, ale także bardzo niepokornemu image’owi, który charakteryzował ją przez wiele lat. Pomimo tego, że piosenkarka próbuje odciąć się od swojej przeszłości, to część starych przyzwyczajeń nadal jest częścią charakteru kobiety. Ostatnio bardzo mocno zripostowała własnego fana.

Doda atakuje fana

Piosenkarka ma obecnie bardzo stresujący okres. Gwiazda kręci właśnie film traktujący o sprawie afery dubajskiej, a także szykuje się do wyprodukowania nowej płyty. Gwiazda zamierza wrócić do grania muzyki. Ostatnia, tego typu aktywność kobiety miała miejsce w 2016, kiedy reaktywowała swój zespół Virgin, z którym występowała nawet przed słynnymi Guns N’Roses w trakcie polskiego koncertu amerykańskiej grupy w Gdańsku.

Jak widać, Rabczewska nie zapomniała, w czym jest najlepsza i ostatnimi czasy zaczęła chwalić się nowo nagranym materiałem za pośrednictwem swoich social mediów. Na zdjęciach widać, jak dużą drogę przeszła wokalistka. Jej wizerunek lubującej się w kiczu i kontrowersji gwiazdki już dawno przeszedł w niepamięć. Niestety, ale niektórym nie podobają się aż tak duże zmiany w życiu kobiety.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika Zamachowska i jej rodzinne sekrety. Nie uwierzycie, kto jest jej kuzynem!

Fan atakuje piosenkarkę

Pomimo tego, że kobieta zdecydowanie zmieniła swój wizerunek „na plus”, to nie wszyscy są przekonani co do tak gwałtownych zmian.

– Gdzie ta wyraźna Doda? Wolę tamtą wersję niż szarą myszkę – napisał jeden z fanów pod najnowszym zdjęciem piosenkarki

Kobieta nie czekając długo postanowiła zripostować krytyka, czego ten na pewno nie zapomni.

– Ta „szara myszka” załatwiłaby Cię jednym machnięciem ogona – napisała w odpowiedzi na komentarz Rabczewska

Jak więc widać, u Dody pozostały stare cechy charakteru i cięte riposty, którymi przed laty słynęła. Fani, którzy zobaczyli jak gwiazda rozprawiła się z krytykiem jej wyglądu, zaczęli ją wspierać. Wśród komentarzy internautów nie brakuje zapewnień, że podoba im się obecny styl celebrytki, jak też, że nie mogą się doczekać jej najnowszej płyty.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Uwielbiany gwiazdor TVN jest ciężko chory! Nie ma pieniędzy na leczenie
  2. Nie żyje aktor legendarnego serialu na TVP! Koszmarny dzień dla fanów
  3. Internauci wściekli na słynny sklep w Polsce! Zawyżają ceny przed Świętami?
  4. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?

"Rolnik szuka żony": Nikt się tego nie spodziewał! Zaskakujące zwroty akcji w programie