Zdruzgotana Doda przerywa milczenie. "Zastraszeni, linczowani publicznie"

Zdruzgotana Doda przerywa milczenie. "Zastraszeni, linczowani publicznie"

Doda postanowiła skomentować napiętą sytuację wokół jej męża. "Gazeta Wyborcza" właśnie zawarła w swoim artykule dość niepokojące informacje na temat finansowania filmów Emila Stępnia. Wokalistka chciała wyjaśnić sprawę, a zrobiła to w osobliwy sposób.

Doda przygotowała video dla fanów, w którym chciała wytłumaczyć insynuację "Gazety Wyborczej" W weekendowym dodatku tytuł zamieścił informację o tym, że Emil Stępień wyłudzał pieniądze na film, którego właściwie nawet nie był producentem. Informatorzy gazety opowiedzieli o imprezach, w których brał udział mąż wokalistki. Podobno "chodził" także do klubów go-go.

Doda broni męża. Czy Emil Stępień wyłudzał pieniądze na realizację filmu o modelkach z Dubaju?

- Zaczęła się kampania przeciwko mojemu mężowi, która ma na celu zdyskredytowanie go i podważenie jego wiarygodności w branży filmowej. Ze spokojem i nieukrywaną radością muszę stwierdzić, że nic to nie da. Film "Dziewczyny z Dubaju" pojawi się obojętnie czy będziemy zastraszani czy linczowani publicznie kłamstwami w artykułach - powiedziała do kamery Doda. Celebrytka dodała później, że nie spodziewała się takiego ataku na jej męża. - Jeżeli przez jego intencjonalne działanie nasza firma poniesie jakiekolwiek straty, będziemy się ich domagać w sądzie. Myślę, że zrozumie mnie tu każdy właściciel firmy. Nie opłaca się takie zachowanie. Nikogo ono nie przestraszy, ani nie zablokuje. Mało tego, im więcej się będzie takich rzeczy działo, tym bardziej nam to daje do zrozumienia, że musimy mieć więcej motywacji, bo warto - dodała po chwili zdenerwowana. Zdaniem wokalistki dziennikarze chcieli zaszkodzić jej mężowi, aby ten nie upublicznił w filmie informacji o kulisach życia ekskluzywnych prostytutek. Jej zdaniem mogłoby to mieć konsekwencje dla wielu wpływowych ludzi. Zapowiedziała walkę o dobre imię Stępnia oraz o powodzenie produkcji.

Małżeństwo Dody

Spotykała się z wieloma znanymi mężczyznami. Jej pierwsze małżeństwo z Radosławem Majdanem rozpadło się w świetle medialnego skandalu. Po latach Doda ujawniła, że mężczyzna ją zdradzał.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Związek z producentem filmowym znanej piosenkarki zaskoczył wszystkich. Spektakularny ślub komentowały media w całej Polsce. Szczęśliwa żona zdaje się być całkowicie pochłonięta nową rolą. Wielu spekuluje nad tym, czy Doda zdecyduje się zostać teraz mamą. Na małżonkach ciążą jednak zarzuty, co zdaje się zupełnie nie zajmować piosenkarki. Dotychczas Stępień został oskarżony o podżeganie do wymuszenia rozbójniczego. Doda usłyszała zaś zarzuty składania fałszywych zeznań.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kobieta Kaczyńskiego gwiazdą DDTVN! Mówi już o niej cała Polska
  2. Ma ledwie 19 lat, a już zostanie mamą! Gwiazda TVN zszokowała wszystkich
  3. Znaki zodiaku, które strasznie znoszą samotność
  4. Szczeniak z krzyżówki ogromnego rottweilera i buldożka. Wygląda niesamowicie
  5. Największa gwiazda Kogla-Mogla w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat! Zobaczcie sami
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News