Dzisiaj Dorota R., szerzej znana jako Doda, została zatrzymana przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie. Chcieli jej postawić zarzuty za coś, co miała zrobić kilka lat temu. Mamy pierwszy jej komentarz po wyjściu z przesłuchania.

W środowy poranek Doda została zatrzymana przez policje i dowieziona do prokuratury. Już kilka godzin później wyszła z niej. Jak podają media, prokurator postawił jej zarzuty nakłaniania wspólnie i z innymi osobami do zmuszania Emila H. do określonych zachowań przy użyciu gróźb karalnych. Dorota R. nie przyznała się do postawionych jej zarzutów i złożyła obszerne wyjaśnienia.

ZOBACZ TAKŻE: DODA ZATRZYMANA!

W późnych godzinach popołudniowych Doda opuściła prokuraturę. Zastosowano wobec niej środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji, zakaz opuszczenia kraju i poręczenie majątkowe w kwocie aż 100 tys. zł co pewnie dla niej nie jest dużym wydatkiem. Za postawione zarzuty grozi jej nawet 5 lat więzienia.

ZOBACZ TAKŻE: TOTALNA KOMPROMITACJA DODY!

Nic sobie z tego nie robi

Doda komentuje całe to zajście w klasyczny dla niej sposób, co natychmiast wywołało burzę w sieci. Jak widać, ma dobry humor i nie przejmuje się tym zajściem zbytnio. Na Facebooku publikuje zdjęcie z Emilem S. podczas wspólnego posiłku. Pokazuje także książkę, która według niej idealnie obrazuje dzisiejszy dzień.

ZOBACZ TAKŻE: Doda ujawniła prywatną tragedię. Przez to zakończy się jej kariera?

Doda jest piosenkarką znaną od 2000 r. Słynie z kontrowersji szczególnie w swoich wypowiedziach i strojach, w jakich się pokazuje publicznie. Jej ulubionym i dominującym w jej życiu kolorem był róż. Znana jest z takich piosenek jak „Nie daj się”, „Katharsis” czy „Dżaga”.

Screen Facebook/Doda

Źródło: plejada.pl

Kandydatki Miss Polonia 2017 w bikini - która podbije serca Polaków?


Gwiazdy, których karierę PRZEDWCZEŚNIE przerwała śmierć

...

Zobacz również

Zobacz również