Przerażające nagranie Dody w sieci. Miała łzy w oczach, nie była w stanie mówić

Przerażające nagranie Dody w sieci. Miała łzy w oczach, nie była w stanie mówić Źródło: YouTube/Superstacja

Doda przeżywa właśnie niewyobrażalny koszmar, którym zdecydowała się podzielić ze swoimi fanami. Wyjawiła wszystko - miała łzy w oczach, nie była w stanie mówić i przeszła przez piekło.

Doda stanęła przed kolejną odsłoną konfliktu pomiędzy nią, a jej byłym partnerem Emilem H. Biznesmen procesuje się z piosenkarką oskarżając ją i Emila S. o szantaż kompromitującym zdjęciem. Powodem sprawy jest sekstaśma. Dorota powiedziała, że na zdjęciu ktoś penetruje jej byłego narzeczonego wibratorem, a fotografie miała otrzymać od samego Emila H,

Wstrząsający wpis Dody

Doda umieściła filmik na swoim InstaStory, na którym opowiada o szokujących doniesieniach ze łzami w oczach. Wszystko napisała w poście na Instagramie, ponieważ nie była w stanie wdawać się w szczegóły podczas nagrania, które wyciska łzy z oczu. 

- Naruszenie zasad uczciwego procesu. Policjant prowadzący śledztwo przeciwko Dodzie, korzysta z usług tego samego adwokata co Emil Haidar! Mecenas Jerzy Jurek reprezentował asp. sztab. Mariusza Dziubaka z komendy policji na Malczewskiego w jego sprawie rozwodowej! Co więcej, prokurator nadzorująca jego czynności w sprawie przeciwko piosenkarce zeznawała jako świadek w sprawie o rozwód Mariusza Dziubaka! - czytamy sensacyjne wiadomości na jej Instagramie. 

Na tym jednak szokująca sprawa się nie kończy. 

- Wątpliwości w sprawie nie ma nadinsp. Adam Maruszczak były Dyrektor Centralnego Biura Śledczego. Jego zdaniem sytuacje jak ta mogą rodzić wątpliwości co do przebiegu postępowań karnych: Kontakty na linii policjant-pełnomocnik-pokrzywdzony a dodatkowo prokurator mogą być wykorzystane przez stronę przeciwną w celu zakłócenia i utrudnienia procesu dowodzenia w prowadzonym postępowaniu. Zasadą jest, że organ procesowy powinien mieć bezstronny stosunek do sprawy, do stron i innych uczestników postępowania procesowego. Sprawą realizacji czynności w postępowaniu przeciwko Dodzie nadal interesuje się Biuro Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji wspólnie z prokuraturą postępowania wyjaśniającego dot. możliwości przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy policji z Warszawy.Jest to konsekwencja zachowania śledczych przy sprawie Dody.

- Dotarlismy do wiadomości byłego redaktora naczelnego gazety finansowej Jana Pińskiego (prywatnie przyjaciela Romana Giertycha!!-prawnika Haidara) ,który na zlecenie „miał artykułami posłać Dodę na dno” : – bo się awantura zrobiła że haider miał prywatnych policjantów przy okazji rozczulili mnie, bo stwierdzili że do tej sprawy wszystkiem walnięto technikę poza „tobą i Romanem” – Pytanie zasadnicze brzmi: Kto przekazał Pińskiemu informacje o toczącym się postępowaniu z udziałem BSW KGP jak również o zainstalowanej technice operacyjnej? kwestia zatrzymania Dody również mogła być kontrolowana a nawet reżyserowana, przez osoby medialne. Wniosek taki może płynąć np. z (SMS) pomiędzy prezenterką Agnieszką Szulim a jej znajomym - napisała piosenkarka na swoim profilu na Instagramie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Doda i problematyczne narzeczeństwo

Warto przypomnieć, że Rabczewska dość często widuje byłego narzeczonego, Emila H.. Lecz niestety nie prywatnie, a na sali sądowej. Afera spowodowała, że piosenkarka brała udział w ponad sześciu sprawach sądowych dotyczących w/w wydarzenia. Doda ewidentnie nie jest zadowolona z byłego związku, który przysporzył jej licznych problemów z policją. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska przeszla PIEKLO! Byla molestowana przez znanego lekarza. Wyznanie gwiazdy doprowadzi was do placzu
  2. Kim jest zona Tomasza Sekielskiego? Stawiamy miliony, ze nie zgadniecie czym sie zajmuje
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, ze Polacy maja duzy problem, najblizsze miesiace maja byc koszmarem
  4. Dzis miliony widzów wlacza TVN. Telewizja pokaze film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowe. Wlasnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mezem
  6. Smutne wiadomosci obiegly rano polskie media. Nie zyje wielki artysta, który na zawsze zapisal sie w historii

Źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News