Doda ma swojego sobowtóra? Właśnie pokazała wyjątkowe zdjęcie

Doda ma swojego sobowtóra? Właśnie pokazała wyjątkowe zdjęcie Źródło: youtube.com/ESKA

Doda jest dla wielu swoich fanek wzorem do naśladowania. Nie raz zdarzało się tak, że napotykała na swojej drodze osoby, które chciały się do niej upodobnić. Jednak dopiero teraz doczekała się prawdziwego sobowtóra. Wszelkie wątpliwości rozwiała zamieszczając zdjęcie na swoim Instagramie.

Doda pochłonięta jest ostatnio organizacją koncertu skupiającego kilkudziesięciu artystów, którego celem jest wyczulenie społeczeństwa na szeroko pojęte przejawy nienawiści. Nie oznacza to, że międzyczasie nie znajduje chwili na inne działania. Gwiazda za pomocą Instagrama pochwaliła się najnowszym dokonaniem. Fani, którzy zobaczyli fotografię, nie mogą uwierzyć, że tak dobrze odwzorowano ich idolkę. Co znalazło się na zdjęciu?

Doda doczekała się swojego sobowtóra. Pochwaliła się na Instagramie

Doda od lat stara się, aby jej osobowość stała się prawdziwą marką. Dlatego też podejmuje coraz więcej działań pozascenicznych, które mają w pewnym sensie powiększyć jej wpływy. Z tego względu zdecydowała się np. na wejście do filmowego świata wspólnie ze swoim mężem. Im większa jest jej rozpoznawalność, tym większy popyt na dostarczanie nowych wrażeń i produktów z nią związanych. Doda zdecydowała się uwiecznić swój wizerunek na lalce Barbie. Piosenkarka zaprezentowała na swoim instagramowym profilu część gotowego projektu. - Jak Wam się podoba Doda Doll? - zapytała swoich fanów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Fani przyznali, że Doda Doll zdecydowanie przypadła im do gustu. - Zajebista. Jakby wyprodukowano taką i wypuszczono do sprzedaży kupiłabym sobie mimo wieku - napisała jedna z internautek. - Miło się patrzy na lalkę, której nie tylko wygląd mi się podoba, ale i wartość, którą definiuje już serce - dodała kolejna. - Przeważnie takie lalki bądź figury woskowe są niepodobne ale ta jest naprawdę bardzo podobna - zaznacza następna zachwycona osoba. - Wiesz, że marzyłam o takiej? Naprawdę! Myślałam, że w Polsce to nie wypali ale jak zwykle dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Chcę takie cudeńko - pisze rozemocjonowana fanka. Chociaż jest to dopiero wstępna wersja lalki, to fani już wystosowali pierwsze pytania odnośnie możliwości jej zakupu. Gwiazda przyznała, że niektóre propozycje od użytkowników wydały się bardzo interesujące. - Niech będzie w zestawie z twoimi stylizacjami koncertowymi! Byłaby petarda - zasugerowała jedna z instagramowiczek. Biorąc pod uwagę tak dobry odbiór wstępnej wersji lalki istnieje duże prawdopodobieństwo, że piosenkarka zdecyduje się na masową produkcję. W końcu czego nie robi się dla swoich sympatyków! doda doll instagram.com/dodaqueen ZOBACZ TAKŻE
  1. Gwiazda „Ślubu od pierwszego wejrzenia” przerywa milczenie. Były mąż spali się ze wstydu? 
  2. Nagła zmiana w życiu Janowskiego. Muzyk długo czekał na tę chwilę 
  3. Największy gwiazdor TVN miał romans z Anną Muchą. Właśnie opublikowano zaskakujące zdjęcie
  4. Ujawniono, ile teraz waży Katarzyna Figura! Będziecie w szoku
  Źródło: Instagram Następny artykuł