Doda nie może wyjść z szoku. Ktoś czyha na jej zdrowie i życie?!

Doda nie może wyjść z szoku. Ktoś czyha na jej zdrowie i życie?!

Doda postanowiła ujawnić całą prawdę o polskim show-biznesie i zdecydowała się na ekranizację głośnej książki "Dziewczyny z Dubaju". Zdaniem piosenkarki może dojść do wielkiej medialnej burzy. Gwiazda ma jednak problemy. Głośna tematyka i troska o własny image polskich gwiazd pchają je do karalnych czynów. Wokalistka dostaje od nich pogróżki.

Doda postanowiła powiedzieć całą prawdę o życiu modelek z Dubaju. Na postawie książki, która miała premierę w tym roku, scenarzysta oparł całą historię. Wokalistka wie, że premiera może ujawnić wiele nazwisk znanych ludzi, których kariera stanie pod znakiem zapytania. Ona i jej mąż otrzymują niepokojące groźby.

Na celowniku mediów i wrogów. Od kogo Doda dostaje pogróżki?

- Wiem, że robi się coraz głośniej - powiedziała piosenkarka dziennikarzom. W jej ocenie premiera wzbudza ogromne emocje wśród opinii publicznej. Doda zdradziła, że w grudniu padnie pierwszy klaps filmu i nic nie jest w stanie zatrzymać jej planów. - No niestety, ale lista jest długa. I to są nie tylko instacelebrytki, ale lista jest dużo bardziej hardcorowa i rzeczywiście byłam w szoku jak zobaczyłam, że niektóre z tych nazwisk to są pierwszoligowe osoby, które kręcą naszym show-biznesem. Rzeczywiście czuję, że dużo jest takich silnych prądów, które próbują mnie zawrócić z obranej drogi - przyznaje piosenkarka w rozmowie z dziennikarzem Party.pl. W ocenie Dody wiele osób nie chciałoby dopuścić do realizacji obrazu. Książka Piotra Krysiaka natychmiast stała się niezwykle popularna. Burzliwe kulisy seks biznesu i ludzi, który werbowali młode kobiety do spełniania ekskluzywnych marzeń biznesmenów, stały się ciekawym tematem dla opinii publicznej. Wkrótce się okazało, że wśród obecnych dziewczyn były te, znane z polskich okładek tabloidów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Doda się nie boi i wszelkie pogróżki traktuje z rezerwą. W jej ocenie, wiele osób może mieć problemy z odnalezieniem się w show biznesie po ujawnieniu prawdy o ich podwójnym życiu. - Dużo ciężej miał Wojtek Smarzowski ze swoim filmem niż my z "Dubajkami" - dodaje na koniec artystka. W ocenie piosenkarki nic nie stanie jej na przeszkodzie, aby zrealizować obraz. Premiera filmu "Dziewczyny z Dubaju" już w następnym roku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda DDTVN podjęła szokująca decyzję! Fani nie chcą w to wierzyć
  2. Uwielbiana gwiazda disco polo publicznie się popłakała. To było dla niej za dużo
  3. Jerzy Zięba rozpoczyna współpracę z Rydzykiem?! Będzie nową gwiazdą TV Trwam
  4. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Sprawdź jak je uszczęśliwić
  5. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News