Doda jest znana polskim fanom przede wszystkim jako niezwykle utalentowana piosenkarka. Co ciekawe, jakiś czas temu gwiazda zdecydowała się na zrobienie całkowicie nowego kroku w swej karierze. Z tego właśnie powodu nieoczekiwanie zaczęły docierać do niej pogróżki. Wokalistka nie zamierza jednak ponoć odpuścić.

Doda zadebiutowała w 1998 roku jako aktorka musicalowa teatru Buffo. Kilka lat później nawiązała współpracę z zespołem Virgin, co przyniosło jej gigantyczną popularność oraz spore pieniądze. Pomimo upływającego czasu gwiazda wciąż pozostaje obiektem ogromnego zainteresowania mediów i przyciąga na koncerty duże grupy fanów.

Niespodziewanie Doda ogłosiła jednak, że chciałaby zająć się nie tylko muzyką, ale także pracą producenta filmowego. Wraz ze swym mężem Emilem Stępniem zdecydowała się więc na zrealizowanie filmu opartego o doniesienia Piotra Krysiaka, którymi podzielił się z czytelnikami w książce „Dziewczyny z Dubaju„. Jej tematem jest historia polskich celebrytek, które miały za pieniądze oddawać się niezwykle bogatym szejkom.

Czym w najbliższym czasie zajmie się Doda?

– Chętnie zmierzymy się z tymi, którzy się boją, że film zdemaskuje ich grzechy z przeszłości i będą chcieli go zablokować. Szczerze mówiąc, na to właśnie liczę – opowiadała sama Doda, która posiada ponoć długą listę nazwisk powiązanych z aferą osób.

Jak jednak właśnie doniosły polskie media plotkarskie, pomysł na zrealizowanie obrazu sprowadził na wokalistkę oraz jej najbliższych ogromne niebezpieczeństwo. Gwiazda miała otrzymywać poważne pogróżki, które sprawiły, że zaczęła się bać o życie swoje oraz swej rodziny. Ostatecznie Doda nie zamierza ponoć rezygnować z nakręcenia kontrowersyjnego filmu. O stosunku piosenkarki do bieżącej, niezwykle trudnej sytuacji, opowiedział otwarcie jej znajomy.

Czy Doda nie wyprodukuje zaplanowanego filmu?

– Dorota jest twarda i nie ma zamiaru odpuścić. I chyba dopiero teraz tak naprawdę poczuła, że robi coś wyjątkowego – powiedziała osoba z otoczenia wokalistki w rozmowie z mediami, a do sprawy szybko odnieśli się także internauci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Martyna Wojciechowska i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, ile czasu się maluje!

„Bo Doda ma po prostu jaja”; „Ten film to chyba będzie miał oglądalność większą niż Kler”; „Zawsze lubiłem Dorotkę – babka z jajami”; „Z prawdziwą cierpliwością czekam na ten film Pani Doroto, byle jak najszybciej, proszę!”; „BRAWO DODZIA, do dzieła! Niech prawda wyjdzie na jaw. Obnaż te Panie lekkich obyczajów, które śmią pouczać innych, jak mają żyć” – czytamy w komentarzach na jednym z portali plotkarskich.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Strasburger w furii jak nigdy dotąd! Wypowiada wojnę mediom
  2. Delfin podpłynął do nurka, błagał o pomoc. Szokujący finał
  3. Syn Moniki Zamachowskiej naprawdę to zrobił! Co na to jego matka?
  4. Znaki zodiaku powiedzą ci, z kim stworzysz najsilniejszą PRZYJAŹŃ
  5. Dramatyczny wypadek i „bida z nędzą”. Największa gwiazda „Ranczo” wstrząsnęła fanami

Czy uważasz, że Doda jest zdolną piosenkarką?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Jakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOpomponik.pl

Szefowa działu interwencji portalu Pikio.pl, dziennikarka, studentka stosunków międzynarodowych na UW. Obserwatorka amerykańskiej oraz polskiej polityki zagranicznej.