Skandal roku! Doda pokazała screeny, które pogrążą Rozenek i Górniak (ZDJĘCIA)

Skandal roku! Doda pokazała screeny, które pogrążą Rozenek i Górniak (ZDJĘCIA)

Świat show-biznesu nie jest łatwy. Gwiazdy często walczą ze sobą, wzajemnie się oskarżają, nawzajem sobie szkodzą. Teraz Doda publikuje screeny, które uderzają przynajmniej w dwie inne gwiazdy - Małgorzatę Rozenek i Edytę Górniak. To zarzewie nowej wojny w świecie polskiej rozrywki?

Dorota Rabczewska już od dawna nie jest zbyt często widywana na salonach polskiego show-biznesu. Ostatnio wznowiła współpracę ze swoim dawnym zespołem Virgin, wydała płytę, wystąpiła w filmie Patryka Vegi "Pitbull: Ostatni Pies". Jej piosenka znalazła się także w poprzedniej produkcji z serii - "Pitbull: Niebezpieczne kobiety". Za wszelką cenę próbuje wrócić na szczyty popularności, jednak w świecie gwiazd nie jest za bardzo lubiana. Niechętnie odnoszą się do niej różne celebrytki, na co piosenkarka już nie raz zwracała uwagę. Teraz publikuje dowody na to, że są gwiazdy, które zrobią wszystko, żeby uprzykrzyć jej życie.

Doda pokazuje screeny pogrążające inne gwiazdy

Na swoim Instagramie w ramach relacji udostępniła screeny, które dowodzą tego, w jak podły sposób jest traktowana przez inne gwiazdy. Wiadomości, które przedstawia, pochodzą z rozmowy na facebookowym mesendżerze ze znanym stylistą gwiazd, Bartkiem Indyką. Część wiadomości pochodzi jeszcze z sierpnia 2016 roku, późniejsze z okresu promocji filmu "Pitbull: Niebezpieczne kobiety", do którego Rabczewska nagrała piosenkę. Okazuje się, że stylista, który znany jest z ubierania wielu gwiazd, nie może współpracować z Dodą, bo... grozi mu to zwolnieniem przez inne celebrytki. W rozmowie padają imiona, takie jak "Hania" (niektórzy sugerują, że chodzi o Hannę Lis), "Małgosia R.", co jednoznacznie wskazuje na Małgorzatę Rozenek. Doda wspomina także jakąś wcześniejszą historię, w której Indyka nie mógł z nią współpracować, bo zabraniała mu tego Edyta Górniak. Biorąc pod uwagę, że słynna polska piosenkarka z Indyką nie współpracuje już od 2 lat, pokazuje to, jak długo Doda trzyma "kwity" na swoje rywalki.

Rabczewska "skończoną gwiazdą"?

Dorota Rabczewska już od dawna nie króluje na szczytach list przebojów, nie pojawia się też na wszystkich najgłośniejszych wydarzeniach związanych z rozrywką. Część mediów komentujących show-biznes przestrzega, że toczące się przeciwko niej sprawy sądowe z zarzutami kryminalnymi oraz nieobecność w głównym nurcie sceny rozrywkowej może doprowadzić do jej całkowitego końca. Zauważa się także, jak usilnie piosenkarka próbuje ponownie zagościć "na salonach". Jej występ w filmie Patryka Vegi, wcześniejsze napisanie piosenki do poprzedniej części oraz ciągłe wdawanie się w konflikty z kolejnymi gwiazdami o tym świadczą. Można też odnieść wrażenie, że jej rywalki postanowiły uśmiercić karierę Dody przez całkowite przemilczanie wszelkich zaczepek z jej strony. Doda fot. instagram.com/dodaqueen Doda fot. instagram.com/dodaqueen Doda fot. instagram.com/dodaqueen Doda fot. instagram.com/dodaqueen Doda fot. instagram.com/dodaqueen WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Przerażające wyznanie Dody! "Śmiałam się, gdy zabijałam"
  2. Tragedia. Zrozpaczeni fani Dody załamani. Przykre informacje
  3. Koszmar Dody się nie kończy. Usłyszy kolejne zarzuty
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News