Bez nazwy-1
screen/youtube/ Telewizja - ATV sp. z o.o.
Patryk Korzec - 28 Grudnia 2018

Śmierć bliskiej osoby wstrząsnęła Dodą. Postanowiła zmienić swoje życie

Doda do niedawna uznawana była za najbardziej kontrowersyjną postać polskiego show-biznesu. Piosenkarka szokowała swoimi kreacjami, wypowiedziami oraz szczegółami z życia prywatnego, po tej śmierci jednak jej świat całkowicie runął. Długo nie mogła dojść do siebie, teraz jednak zmieniło się absolutnie wszystko.

Doda to jedna z tych gwiazd, które całą swoją karierę budują na skandalach i kontrowersjach. Jej talent jest zaledwie niewielkim fragmentem sukcesu, jaki odniosła, w większości bowiem zawdzięcza go odważnym i wyzywającym kreacjom, kontrowersyjnym wypowiedziom, skandalom i śmiałemu opowiadaniu o swoim życiu prywatnym. Choć od czasu związania się z Emilem Stępniem zdecydowanie się uspokoiła i rzadziej doprowadza do kontrowersji, oczy milionów Polaków znów zwróciły się ku niej. Tym razem przyczyną jest jednak wyjątkowo przykra sprawa - zmarła najbliższa jej osoba, przez co Doda postanowiła całkowicie zmienić swoje życie.

Burzliwe życie osobiste Dody

Panuje przekonanie, że Doda jest osobą wyjątkowo trudną we współpracy, z którą lepiej nie wiązać się w kwestiach zawodowych. Wszystko przez jej głośne konflikty: najpierw z menadżerką Mają Sablewską, a następnie jej następcą, Jakubem Majochem. Po zerwaniu kontaktu z tymi osobami, piosenkarka zdecydowała się zatrudnić na ich miejsce swojego przyrodniego brata Rafała, by zajął się organizacją jej koncertów. Szybko okazało się, że z rodziną Doda również nie dogaduje się zbyt dobrze. Pięć lat temu mężczyzna odszedł oficjalnie podając, iż przyczyną są narodziny jego synka. Media aż huczały od doniesień, że tak naprawdę w grę wchodziły wielkie pieniądze oraz bezustanne pretensje gwiazdy, a mężczyzna zwyczajnie nie mógł dłużej tego wytrzymać. Po tym, jak ich drogi się rozeszły, Rafał nie zdecydował się nawet zaprosić siostry na chrzest syna, ani komunię swojej córki. Teraz jednak śmierć bliskiej im osoby wszystko zmieniła.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
DodaDoda i jej najcięższe grzechy. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!Czytaj dalej

Doda niespodziewanie pojednała się z bratem

Jakiś czas temu w życiu piosenkarki doszło do tragicznego zdarzenia - zmarła jej ukochana babcia, która była także najbliższą jej osobą. Doda długo rozpaczała i nie mogła pogodzić się z tą śmiercią, ostatecznie jednak okazuje się, że przekuła tą stratę w prawdziwą siłę. Osoby z jej otoczenia twierdzą, że postanowiła całkowicie zmienić swoje życie i pogodzić się z bratem. - Wszystko zmieniła śmierć ich ukochanej babci Pelagii, którą pożegnali w czerwcu tego roku. To był pierwszy taki pogrzeb w ich rodzinie. Doda była załamana, bo babcia była jej bardzo bliska. Pani Wanda i pan Paweł zaczęli uświadamiać rodzeństwu, że wszystko jest ulotne, a rodzina musi trzymać się razem. Postanowili zorganizować wielką wspólną rodzinną wigilię - ujawnia informator "Super Expressu". Słowa te zdaje się potwierdzać sama artystka, która od pewnego czasu stara się świeć przykładem przed swoimi fanami i raz po raz publikuje złote rady, które pomagają jej zmieniać swoje życie. - Nie warto się kłócić, w Wigilię warto się pogodzić, zakopać topory wojenne. A kości niezgody co najwyżej schrupać - napisała na swoim Instagramie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kuba Wojewódzki nie utrzymuje z bratem kontaktu. Kim jest Tomasz Wojewódzki?
  2. Poleje się krew?! Największe gwiazdy M jak miłość weszły na wojenną ścieżkę!
  3. Małysz wspaniale wychował córkę! Te słowa powinny dotrzeć do Oliwii Bieniuk?
  4. Czy koty wyczuwają choroby? Wszystko, co trzeba wiedzieć
  5. Dorota Wellman: Pochodzenie gwiazdy powodem ataków prawicy
Doda i StępieńZnane pary, które wzięły ślub w tajemnicy [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News