Doda pilnie potrzebuje pieniędzy! W tym celu zdecydowała się sprzedać mieszkanie, które do tej pory było symbolem jej życia miłosnego. Cena wywoławcza? 2 miliony złotych! Czy piosenkarka będzie tęsknić za swoim dotychczasowym lokum?

Doda aktualnie potrzebuje pieniędzy! Piosenkarka, by podreperować swój budżet zdecydowała się na sprzedaż swojego dotychczasowego mieszkania, które było symbolem życia miłosnego gwiazdy.

Rytuałom nie było końca!

Dotychczasowe mieszkanie Dody było szczególnie popularne w prasie, gdy piosenkarka rozstawała się z jednym z partnerów. To właśnie tu na balkonie zdecydowała się na spalenie rzeczy Adama „Nergala” Darskiego. Polska również pamięta sceny, jak Jarosław Majdan szukał swoich rozrzuconych rzeczy, które piosenkarka w szale wyrzuciła przez okno.

Ostatni partner piosenkarki, Emil Stępień, odmówił wprowadzenia się do mieszkania, w którym rozpadło się tyle związków jego wybranki. Ciężko mu się dziwić. Negocjacje pary stanęły na tym, że po ślubie zdecydowali się kupić nowe mieszkanie, a to, które w oczach Stępienia jest przeklęte, ma zostać sprzedane.

Jak donoszą media, Doda ma nadzieję na szybką sprzedaż mieszkania, gdyż pilnie potrzebuje pieniędzy. Chciałaby urządzić swój nowy dom po swojemu, co wiąże się z wysokimi kosztami. Pieniądze ze sprzedanego mieszkania mają jej posłużyć na zakup ekskluzywnych mebli do nowego lokum.

Doda sprzedaje wspomnienia?

Piosenkarka liczy, że za każdy metr kwadratowy swojego mieszkania otrzyma 14 tysięcy. Dwukrotnie przewyższa to ceny, które obowiązują w rejonie jej lokum. Warto zaznaczyć, że nabywca poza mieszkaniem zyska obiekt, w którym było tyle życia i zdarzeń, które niejednokrotnie wstrząsnęły Polakami.

Jak na sprzedaż reagują internauci? Wielu z nich pisze, że dwa miliony za mieszkanie, to jeszcze nie tak źle. Inni dodają, że chętnie sami by kupili siedlisko, by móc cieszyć się aurą tego miejsca. Jednocześnie wielu z nich popiera decyzję piosenkarki, gdyż w ich ocenie, każdy zasługuje na moment, w którym zamyka za sobą drzwi i rozpoczyna nowy rozdział. Czy nowy dom z nowym partnerem przyniesie piosenkarce szczęście? Trzymamy za to kciuki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naklejki z Biedronki pomieszały ludziom w głowach. 70-latka może pójść do więzienia
  2. Żona Wiśniewskiego o jego pozostałych małżonkach. Ogromne zaskoczenie
  3. Niemcy powinni wypłacić nam reparacje? Polacy nie mają wątpliwości

15 znanych par, które przetrwały próbę czasu [ZDJĘCIA]


Jakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOpudelek.pl

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.