doda
Fot. Instagram/dodaqueen
Mikołaj Pilecki - 23 Grudnia 2018

Nie uwierzycie. Oto co Doda zrobiła, kiedy zarobiła pierwsze pieniądze

Doda to dziś jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Gwiazda długo pracowała na pozycję, którą dziś może się cieszyć. Nie zawsze jednak żyła w luksusach. Co zrobiła za pierwsze większe pieniądze, które zarobiła na swoim talencie?

Doda przeszła długą drogę od czasu występów w programie "Bar" do podziwianego wykonania utworu "Niech żyje bal" podczas zeszłorocznego festiwalu w Opolu. Jej muzyka długo pozostała na obrzeżach głównego nurtu, a niechęć części mediów i środowiska wzbudzały jej wyzywające stroje i buntowniczy wizerunek. Wiele lat temu Dorota Rabczewska stworzyła jedno z najbardziej kontrowersyjnych małżeństw krajowego show-biznesu. Związek z Radosławem Majdanem rozpoczął się w 2003 roku i trwał do 2007 roku, kiedy do sądu wpłynął pozew rozwodowy. Rozwód nastąpił w 2009 roku. Gwiazda zawsze podkreśla, że w dzieciństwie nie miała łatwo, dlatego jej marzeniem było ustatkowanie się i dzielenie z rodziną, która pomogła jej osiągnąć sukces. Niedawno Doda opowiedziała, co zrobiła, by pomóc bliskim, gdy zarobiła pierwsze poważne pieniądze.

Doda sprawiła rodzicom wspaniały prezent

Wokalistka jest bardzo przywiązana do tradycji, jeśli chodzi o wydarzenia rodzinne, gdyż to właśnie najbliżsi odgrywają w jej życiu największą rolę. Gwiazda w rozmowie z "Kozaczkiem" zdradziła, jak zamierza spędzać Święta Bożego Narodzenia i jakie ma podejście do kwestii prezentów. - Spędzam czas z bliskimi, jemy, śmiejemy się, śpiewamy kolędy, zupełnie tak jak u wszystkich rodzin; Jestem przyzwyczajona do tego, że jestem darczyńcą i to ja robię prezenty. Większą radość daje mi dawanie, bo ciężko na to pracuje od dziecka, aby mieć taką możliwość. Moim największym szczęściem jest to, że pieniądze, które zarobię mogę przeznaczyć dla bliskich - wyznała Doda.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Czterej pancerni i piesCzterej pancerni i pies: Dramat gwiazdy serialu. Pochowała najbliższychCzytaj dalej
Wokalistka opowiedziała również o tym, jak postanowiła zaskoczyć swoich rodziców, gdy zarobiła pierwsze poważne pieniądze w show-biznesie. Trzeba przyznać, że naprawdę się postarała. - Nigdy nie zapomnę reakcji rodziców, gdy zarobiłam pierwsze większe pieniądze i spłaciłam rodzicom kredyt. Wtedy moja mama zaniemówiła przez telefon - to było warte miliony. Na poprzednią gwiazdkę dałam rodzicom samochód - zawsze marzyłam, aby móc zawiązać auto w kokardę. Mina taty była bezcenna - powiedziała.

Rabczewska lubi zaskakiwać

Doda zaskakuje nie tylko rodzinę, ale też fanów. Największy szok wywołała w tym roku, biorąc potajemny ślub ze swoim wieloletnim przyjacielem Emilem Stępniem, z którym związek pozostawał jej najskrytszą tajemnicą. Ceremonia odbyła się w Hiszpanii z dala od kamer i paparazzi. Wiadomość o zaślubinach dotarła do mediów dopiero za pośrednictwem Instagrama gwiazdy. - W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu, miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok, ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje, by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas. Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem - napisała wówczas gwiazda.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Małgorzata Rozenek o dzieciach dla par homoseksualnych. W sieci rozpętała się WOJNA
  2. Gdzie mieszka Beata Tyszkiewicz? Będziecie w szoku
  3. Oryginalne przepisy na święta bożego narodzenia. Zachwyć nimi swoich bliskich!
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
ZAMIANA
DodaDoda i jej najcięższe grzechy. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!Czytaj dalej
źródło: Pudelek.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News