Doda pędziła do szpitala, sytuacja była tragiczna. Mówi o zawale

Doda pędziła do szpitala, sytuacja była tragiczna. Mówi o zawale Źródło: Instagram/dodaqueen

Doda nie pozwala nudzić się swoim fanom. Osoby obserwujące perypetie gwiazdy zarzucane są nowymi wątkami jej prywatnego życia. Tym razem historia łączy z sobą salę sądową i szpital. Czy ze zdrowiem Dody wszystko w porządku?

Doda ma ostatnio sporo problemów. Celebrytka jest zamieszana w kilka skomplikowanych relacji, w jej życiu pojawiło się trochę konfliktów, a przez niektóre z nich Doda trafiła nawet na salę sądową. Jedna z takich niemiłych spraw łączy się z byłym narzeczonym gwiazdy.

Mężczyzna, jak informowała w kwietniu Doda na swoim profilu na Instagramie, miał złożyć do sądu pozew. Twierdził, że w 2015 roku, w trakcie wspólnego urlopu na Seszelach, został odurzony i był wykorzystywany seksualnie. Rzecz została nagrana, a Doda i jej obecny mąż, Emil Stępień, mieli używać materiału do szantażu. Poszkodowany twierdzi, że był nagabywany przez gangsterów. Tych miała wysyłać właśnie Robaczewska. Za niebagatelną sumę miliona złotych mężczyzna miał uzyskać gwarancję, że kompromitujące seksualne wideo nie zostanie pokazane światu. 

Doda panikuje. Miała zawał?

Proces o szantaż to niejedyny problem, jaki spotkał ostatnio Dodę i Emila Stępnia. Ich spółka, Ent One Investments, została oskarżona o oszustwo przez inwestorów, którzy przekazali pieniądze na produkowany przez Stępnia film "Pitbull. Ostatni pies". Twierdzą oni, że do tej pory nie otrzymali obiecanych sum z zysków. Skutkiem oskarżenia jest proces cywilny.

Wszystkie te sytuacje negatywnie wpływają na Dodę. Portal Życie Stolicy opublikował zresztą artykuł wskazujący, że podczas procesów z udziałem celebrytki dochodziło do nieprawidłowości. Czyżby nieprzypadkowych? Doda była bardzo rozczarowana, że - nawet pomimo szumu medialnego - sędziowie nie zdecydowali się uznać jej niewinną. Wpłynęło to na zdrowie gwiazdy.

- Nie godzę się na to, żeby media były stronnicze i pisały, jak jest im wygodniej. Jak mam dodawać odwagi innym, kiedy oni czytają to, co ja pisze i widzą następnie portale, które to zupełnie bagatelizują. Nie mam już siły psychicznej i fizycznej. Sądziłam, że media nawet nie stojąc po mojej stronie, rzetelnie i obiektywnie przedstawiają i nagłośnią sprawę - opowiada w rozmowie z portalem Plotek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sytuacja stała się na tyle poważna, że Doda musiała niespodziewanie pojechać do szpitala.

- Nie mogę teraz rozmawiać. Jadę do szpitala, coś złego dzieje się ze mną, nie dam rady - powiedziała do dzwoniącego do niej dziennikarza "Super Expressu".

Okazuje się, że sytuacja była wyjątkowo poważna. Znana piosenkarka podejrzewała nawet, że może mieć do czynienia ze stanem przedzawałowym.

- Myślę, że miałam wstęp do zawału, nigdy wcześniej nie czułam się tak źle, nawet latając samolotami, których się boję - dodaje celebrytka. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktor TVP wziął ślub z popularną piosenkarką! To nowa i piękna para w polskim show-biznesie
  2. Legendarna aktorka TVP zmarła na straszliwego raka. Ale to alkohol ZNISZCZYŁ jej życie i karierę. Jej historia doprowadzi was do łez
  3. Bliska przyjaciółka zdradziła całą prawdę o macierzyństwie Meghan Markle. Mały Archie będzie miał przechlapane?
  4. Opublikowano dokumenty ministerstwa. Tyle pieniędzy naprawdę dali Rydzykowi, lepiej usiądźcie
  5. Słynny dziennikarz TVP z zarzutami. Miał znęcać się nad partnerką, poniżał ją na każdym kroku

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News