Doda pokazała, jak spędza rocznicę. W takim wydaniu nie pokazała się jeszcze ŻADNA gwiazda

Doda pokazała, jak spędza rocznicę. W takim wydaniu nie pokazała się jeszcze ŻADNA gwiazda Źródło: screen/YouTube/Magazyn Gala

Doda zaskoczyła swoich fanów. Z okazji wyjątkowej rocznicy można było ją zobaczyć w niecodziennym wydaniu. Na takie coś nie zdecydowała się jeszcze żadna celebrytka.

Doda rok temu podjęła decyzję, która zaskoczyła jej fanów. Kontrowersyjna gwiazda w tajemnicy przed dziennikarzami wzięła ślub z mężczyzną, którego wielokrotnie przedstawiała jako swojego przyjaciela. Dokładnie rok temu Emil Stępień został jej mężem. Wiele wskazuje na to, że wokalistka znalazła upragnioną stabilizację i miłość, która daje jej spełnienie.

35-letnia wokalistka postanowiła uczcić to wyjątkowe wydarzenie. Z tej okazji udała się ze swoim małżonkiem w podróż. Nie wybrała jednak dalekich, egzotycznych wysp, ale zdecydowała się odwiedzić Izrael. Doda odwiedzała ten kraj wiele razy i tym razem postanowiła wybrać się tam wraz z mężem, który nie miał jeszcze takiej okazji. Egzotyczną podróż dokumentuje oczywiście w mediach społecznościowych.

Doda pokazała, jak spędza rocznicę ślubu. Jedno zdjęcie wprawia w osłupienie

Dzięki zdjęciom zamieszczanym na profilu wokalistki, fani mogą na bieżąco śledzić ostatnie poczynania swojej idolki. W czasie egzotycznych wakacji Doda nie zrezygnowała z mediów społecznościowych i postanowiła dokumentować swoją rocznicową podróż. Na kolejnych fotografiach widać egzotyczne krajobrazy i zakochaną parę, która rozkoszuje się wspólnie spędzanym czasem. 

Jedno zdjęcie wprawiło fanów w osłupienie. Na takie coś nie zdecydowała się żadna inna gwiazda. Doda i jej mąż wybrali się nad Morze Martwe i postanowili skorzystać z jego prozdrowotnych właściwości. W tym celu - jak większość odwiedzających to miejsce turystów - wysmarowali się błotem. Wszystko zostało udokumentowane, a fani szybko mogli podziwiać swoją ulubienicę w oryginalnej odsłonie. Zdjęcie opublikowane na Instagramie artystki wywołało prawdziwą furorę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Na to nie zdecydowała się dotąd żadna gwiazda. Internauci komentują najnowsze zdjęcie Dody

Doda doskonale wie o prozdrowotnych właściwościach minerałów z Morza Martwego. To właśnie dlatego postanowiła cała wysmarować się błotem i namówiła do tego swojego męża. Fani przyzwyczaili się już do oryginalnych stylizacji Dody, jednak w takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieli. Wakacyjny wizerunek gwiazdy był szeroko komentowany przez internautów:

- Najlepsze zdjęcie na rocznicę - pisali internauci.

- Ale mega fajnie macie. Błoto podobno odmładza, wiec nie za długo z tym, bo jeszcze w pampersach wrócicie - zauważyła inna osoba.

- Shrek i Fiona - dowcipnie zauważali niektórzy.

Tak wyglądała Doda i jej mąż podczas wizyty nad Morzem Martwym. Zdjęcie zostało opublikowane na oficjalnym profilu Dody na Instagramie:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

źródło: InstagramNastępny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News