Fanów wryło w ziemię. Doda nagle złapała za biust fanki i odsłoniła piersi

Fanów wryło w ziemię. Doda nagle złapała za biust fanki i odsłoniła piersi Źródło: fot. Instagram

Doda to gwiazda, wokół której sensacje nigdy się nie kończą! I choć od kilku miesięcy próbuje zmienić swój wizerunek na mniej kontrowersyjny, pewne zachowanie po koncercie zniszczyło wszystkie jej trudy!

Doda stara się stworzyć bardziej przyjazny i spokojny wizerunek - wyszła za mąż oraz zapowiada nową płytę w całkowicie "innym stylu". Możliwe, że nawet pozbędzie się implantów piersi! Gdy fanka zachwycona występem piosenkarki poprosiła o podpis, nikt nie spodziewał się, że Doda wykona taki ruch! Dorota Rabczewska-Stępień złapała dziewczynę za koszulkę, odsłoniła jej biust i podpisała się na dekolcie! Po kilku godzinach opublikowała zdjęcie z całego wydarzenia na Instagramie.

Doda zachowała się niewłaściwie, a może fanka tego chciała?

Zachwyceni spotkaniem ze swoim idolem ludzie często zachowują się nieracjonalnie - skaczą, krzyczą, siłą próbują przepchnąć się do gwiazd. Niektórzy zamiast klasycznych autografów na zdjęciu czy koszulce, odsłaniają fragment ciała i proszą o podpis w kontrowersyjnym miejscu. Możliwe, że takim przypadkiem była właśnie ta sytuacja, a Doda nie miała wyboru, jak tylko zgodzić się na prośbę fanki. Dziewczyna wydaje się szczęśliwa i wyraźnie nachyla się, aby ułatwić polskiej piosenkarce pisanie na piersiach. Jednak decyzja Dody, aby opublikować zdjęcie z tego wydarzenia w internecie, może przysporzyć gwieździe sporo problemów. Nie tylko fanka mogłaby nie życzyć sobie publikowania gołego dekoltu w sieci. Na zdjęciu wyraźnie widać, że świadkiem całej sceny były... dzieci! Na innych zdjęciach z koncertu widzimy Dodę z malutkim dzieckiem, a podpisywaniu na biuście przygląda się dziewczyna w wieku około 10 lat! Czy to odpowiednie dla niej widoki? Możliwe, że rodzice, którzy zabrali ją na ten koncert, nie spodziewali się podobnych wydarzeń. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Bożena Dykiel się poddała. Niepokojące słowa aktorki
  2. To nie żart! Wakacje w tym roku zostaną PRZEDŁUŻONE
  3. Fani chcą zniszczyć Cleo. Po tym co zrobiła cała Polska jest przeciw niej!
  4. Edyta Górniak o swojej największej miłości. "Inteligentny, wrażliwy..."
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News