Dorota Doda Rabczewska przeszła przez lata długą drogę. Bardzo przeżyła wczorajszą śmierć Kory Jackowskiej wokalistki Maanamu, którą się inspirowała. Artystka postanowiła oddać jej hołd w najodpowiedniejszym miejscu – na scenie.

Kora Jackowska od 2014 roku zmagała się z rakiem, który trawił jej ciało. Wtedy też zaprzestała koncertowania i nagrywania nowej muzyki. Wyprowadziła się także z Warszawy i przeprowadziła na Roztocze do otoczonego zielenią i ciszą domu.

W Bliżowie obcowała z naturą i zajmowała się ogródkiem. Tam miała nadzieje na spokój i wyzdrowienie. Niedawne diagnozy pokrzepiały serca jej fanów, lecz niestety w sobotę nad ranem około godziny 5:30 wokalistka zmarła.

Żal po jej śmierci wyrazili m.in. Lech Wałęsa, Andrzej Duda czy Donald Tusk, ale także oczywiście ludzie sztuki. Doda przeniosła swój hold dla Kory o poziom wyżej – na scenę.

Doda oddała hołd Korze Jackowskiej

Wieczorem w dniu śmierci Kory na Instagramie Dody ukazał się wzruszający post. Artystka uhonorowała życie i twórczość wokalistki Maanamu w najpiękniejszy ze sposobów.

Rabczewska po prostu zaśpiewała fragment jednej z najpopularniejszych piosenek w wykonaniu Jackowskiej. „Krakowski spleen” rozbrzmiał nad Murowaną Gosliną pod Poznaniem.

Śmierć wielkiej artystki była prawdziwym szokiem. Wiadomość o zgonie nadeszła nagle i niespodziewanie. Jeszcze niedawno z otoczenia Kory nadchodził informacje o powolnym powrocie piosenkarki do pracy zawodowej.

Niestety rak okazał się silniejszy niż leki i wola chorej. Zmarła w Bliżowie w wieku 67 lal. Kora Jackowska, a właściwie Olga Sipowicz pozostawiła męża Kamila i wierną rzeszę fanów, w tym Dorotę Rabczewską.

🖤for u

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kinga Rusin boi się o swoją córkę. To może się źle skończyć
  2. Fanki Roznerskiego zrozpaczone. Nie mogą się z tym pogodzić
  3. Mąż Kory szczerze o małżeństwie. Smutne, płakać się chce
  4. Gluten – jak rozpoznać czy szkodzi właśnie Tobie
  5. Przywiązali psa do płotu i wzięli siekierę. Koniec historii miażdży serce
Kora w dniu 67. urodzin. Fot. facebook.com/Kora
Doda
Fot. Instagram/dodaqueen
doda
Okładka płyty Maanam „Łóżko”. Fot. Facebook/KORA

Lubisz muzykę Maanamu?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Najdroższe śluby show-biznesu [ZDJĘCIA]


10 gwiazd, które z seksem czekały do ślubu [ZDJĘCIA]

źródło: Instagram.com

Zobacz również