Doda oddała hołd na scenie. Coś NIESAMOWITEGO, fani stanęli jak wryci
Mikołaj Pilecki - 29 Lipca 2018

Doda oddała hołd na scenie. Coś NIESAMOWITEGO, fani stanęli jak wryci

Dorota Doda Rabczewska przeszła przez lata długą drogę. Bardzo przeżyła wczorajszą śmierć Kory Jackowskiej wokalistki Maanamu, którą się inspirowała. Artystka postanowiła oddać jej hołd w najodpowiedniejszym miejscu - na scenie.

Kora Jackowska od 2014 roku zmagała się z rakiem, który trawił jej ciało. Wtedy też zaprzestała koncertowania i nagrywania nowej muzyki. Wyprowadziła się także z Warszawy i przeprowadziła na Roztocze do otoczonego zielenią i ciszą domu. W Bliżowie obcowała z naturą i zajmowała się ogródkiem. Tam miała nadzieje na spokój i wyzdrowienie. Niedawne diagnozy pokrzepiały serca jej fanów, lecz niestety w sobotę nad ranem około godziny 5:30 wokalistka zmarła. Żal po jej śmierci wyrazili m.in. Lech Wałęsa, Andrzej Duda czy Donald Tusk, ale także oczywiście ludzie sztuki. Doda przeniosła swój hold dla Kory o poziom wyżej - na scenę.

Doda oddała hołd Korze Jackowskiej

Wieczorem w dniu śmierci Kory na Instagramie Dody ukazał się wzruszający post. Artystka uhonorowała życie i twórczość wokalistki Maanamu w najpiękniejszy ze sposobów. Rabczewska po prostu zaśpiewała fragment jednej z najpopularniejszych piosenek w wykonaniu Jackowskiej. "Krakowski spleen" rozbrzmiał nad Murowaną Gosliną pod Poznaniem. Śmierć wielkiej artystki była prawdziwym szokiem. Wiadomość o zgonie nadeszła nagle i niespodziewanie. Jeszcze niedawno z otoczenia Kory nadchodził informacje o powolnym powrocie piosenkarki do pracy zawodowej. Niestety rak okazał się silniejszy niż leki i wola chorej. Zmarła w Bliżowie w wieku 67 lal. Kora Jackowska, a właściwie Olga Sipowicz pozostawiła męża Kamila i wierną rzeszę fanów, w tym Dorotę Rabczewską.

?for u

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kinga Rusin boi się o swoją córkę. To może się źle skończyć
  2. Fanki Roznerskiego zrozpaczone. Nie mogą się z tym pogodzić
  3. Mąż Kory szczerze o małżeństwie. Smutne, płakać się chce
  4. Gluten – jak rozpoznać czy szkodzi właśnie Tobie
  5. Przywiązali psa do płotu i wzięli siekierę. Koniec historii miażdży serce
Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny Kora w dniu 67. urodzin. Fot. facebook.com/KoraDoda Fot. Instagram/dodaqueendoda Okładka płyty Maanam "Łóżko". Fot. Facebook/KORA ZAMIANA
aga_piotr_wozniakowie-starakowieNajdroższe śluby show-biznesu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
adriana_lima10 gwiazd, które z seksem czekały do ślubu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: Instagram.com
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News