Co się dzieje? Doda w szale atakuje TVN, ogromna burza w sieci
Bartłomiej Chudy - 25 Grudnia 2018

Co się dzieje? Doda w szale atakuje TVN, ogromna burza w sieci

TVN wkracza na ścieżkę sądową przeciwko mediom prorządowym - tygodnikowi "Sieci" i portalowi "wPolityce.pl". Stacja zarzuca tym mediom zniesławianie - w kontekście kolejnych oskarżeń o promowanie faszyzmu. Zaskakujący w sprawie okazuje się jeden z komentarzy, autorstwa znanej polskiej piosenkarki.

TVN idzie na otwartą wojnę z mediami prorządowymi, a przy okazji i samym rządem. Po podjęciu kontroli przez służby państwa wobec reporterów TVN przygotowujących materiał o neonazistach w stacji nie mają wątpliwości - rząd chce zdyskredytować największą komercyjną telewizję w Polsce.

TVN idzie do sądu, a Doda zarzuca stacji hipokryzję

Sprawy zaszły bardzo daleko. Prorządowe media puściły w świat nowinę, iż TVN "propaguje faszyzm". Stacja nie puściła tego komunikatu mimo uszu. - PiS próbuje fałszywie oskarżać TVN o propagowanie faszyzmu. PiS-owskie media będą miały o to sprawę w sądzie. Jest szansa, aby wygrać pierwszą bitwę o prawdę, o rzetelność informacji i o wolne media - czytamy na profilu strony "Solidarni z TVN". Pod postem rozgorzała wielka dyskusja. Fani są podzieleni co do rzetelności stacji. Szczególnie w tej sprawie wybrzmiał komentarz Doroty "Dody" Rabczewskiej. Artystka sama ma problem z TVN - jej spór ze stacją zakończył się w sądzie! Czasy, gdy Doda była ulubienicą stacji, mającą swoje show, odeszły w zapomnienie. Dziś artystka walczy z nią na całego. Wszystko zaczęło się od kłótni z prowadzącą Agnieszką Szulim. Skończyło się na publicznym praniu brudów i wypowiedzeniu wojny telewizji. Stacja przegrała też w sądzie sprawę, którą wytoczyła sama Doda. Poszło o rodziców piosenkarki, którzy w 2015 roku zostali przedstawieni w nieprawdziwym świetle. Od trzech lat stacja nie przeprosiła publicznie wokalistki, nie pomogły w sprawie nawet rozmowy z dyrektorem programowym stacjiDALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:
DodaDoda i jej najcięższe grzechy. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!Czytaj dalej
- Wolne media od czego? Bynajmniej nie od smyczy finansowej, na której chodzicie. W zamian za to niszczycie ludziom życie. Kiedy pojawią się zasądzone przez sąd przeprosiny dla moich oczernianych rodziców? Parę lat temu, właśnie w świąteczny czas, postanowiliście ich kosztem podnieść oglądalność - napisała Dorota Rabczewska. W kontekście walki z państwem PiS zarzuciła stacji hipokryzję i cenzurę tych, którzy nie godzą się na telewizyjny przekaz. - Ile zrobiliście banów artystom i innym mediom za to tylko, że ktoś miał odwagę powiedzieć prawdę? Cenzura i hipokryzja - zakończyła odważny wpis.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Bandyci wtargnęli do domu słynnej dziennikarki TVN! Zgotowali koszmar jej i rodzinie
  2. Widzowie DDTVN oniemieli po słowach Rusin o synu Chajzera. „To jej ostatni dzień w TVN"
  3. Nie uwierzycie. Oto co Doda zrobiła, kiedy zarobiła pierwsze pieniądze
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek - Majdan10 najgłośniejszych wojen polskich gwiazd [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News