Doda w kontrowersyjnym wpisie o staruszkach. "Ile razy starsze panie nie szanują młodszych?"

Doda w kontrowersyjnym wpisie o staruszkach. "Ile razy starsze panie nie szanują młodszych?" Źródło: youtube.com/Superstacja

Doda opublikowała poruszający wpis na swoim profilu w mediach społecznościowych. Jako że jego tematyka jest związana z dość drażliwym tematem, pod wpisem celebrytki natychmiast rozgorzała dyskusja w komentarzach.

Doda jest bez wątpienia osobą, która trwale zapisała się w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Dysonująca świetnym głosem wokalistka przez lata była w centrum zainteresowania wielu osób, nie tylko ze względu na swoją działalność, ale także głośne, kontrowersyjne życie prywatne. Przez kilka lat zdawała się prawie nieobecna w polskim show-biznesie, jednak odkąd zaczęła udzielać się w mediach społecznościowych, ponownie stała się obiektem wielkiego zainteresowania.

Jej ostatni wpis na Instagramie nie dotyczył jednak muzyki, ani wydanej w tym roku najnowszej płyty wokalistki. Był to obrazek, popularny w Internecie jako tak zwany "mem", którego treść odnosiła się do problemów, z jakimi spotykają się osoby starsze ze strony młodzieży.

Doda opublikowała wpis. Internauci rozpoczęli dyskusję

Temat osób starszych i ich zachowania pojawia się dość często zwłaszcza w dyskusji na temat komunikacji publicznej. Sytuacje z seniorami w roli głównej zdążyły już trwale zapisać się w mowie potocznej. Jednak Doda postanowiła przypomnieć wszystkim pewien oczywisty, jednak nie przez wszystkich zauważany, fakt.

- Kiedyś i ty się zestarzejesz. Twoja uroda minie, twarz się pomarszczy, oczy zajdą mgłą... piękne włosy posiwieją. Więc dopóki masz serce, szanuj starość innych, bo nie wiadomo jak ty sama będziesz traktowana młoda damo. Taka jest kolej rzeczy - głosił przekaz, opublikowany przez Dodę.

Pod nim zaroiło się od komentarzy. Internauci rozpoczęli dyskusję na temat prawidłowości zachowania seniorów oraz osób młodych między innymi w komunikacji miejskiej i na osiedlach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Szacunek należy się każdemu, bez względu na wiek. Ileż razy starsze panie nie szanują młodszych od siebie, uważają, że w pewnym wieku należy im się znacznie więcej, nie patrząc dalej niż czubek własnego nosa. Oczywiście nie kategoryzuję, że jest tak zawsze. To jest przykre, bo człowiek to nie tylko jego metryka, trzeba zacząć od siebie i wyzbyć się niezdrowego egoizmu - zauważył internauta.

Na to odpowiedziała bardzo szybko sama autorka wpisu.

- Ale to oczywiste, że w pewnym wieku "należy im się więcej". Tak jak u dzieci tłumaczysz pewne zachowania, tak samo powinno być u osób starszych - odpisała Doda.

Instagram/Doda

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Nie spodziewaliście się takiej odpowiedzi
  2. Małgorzata Kożuchowska jak księżna Diana! Gwiazda w koronie wygląda jak księżniczka
  3. Maja Sablewska bez ubrań wije się w pościeli. Niejednemu oczy wyjdą z orbit (FOTO)
  4. Co łączy Julię Wieniawę i Michała Szpaka? Opadły nam szczęki
  5. Porażająca przepowiednia ojca Pio o III WŚ. Zdradził, co stanie się z Polską
  6. GIF wycofuje z aptek popularne leki. Lepiej wyrzućcie je natychmiast do kosza

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News