Doda zaskakująco o przeszłości. "Jeśli poprosi o wybaczenie, wybaczę"

Doda zaskakująco o przeszłości. "Jeśli poprosi o wybaczenie, wybaczę" Źródło: fot. Instagram

Najbardziej gorący konflikt w polskim show biznesie dalej trwa. Doda nie odzywa się do Agnieszki Woźniak-Starak od wielu lat. Wokalistka pokłóciła się nie tylko z prezenterką, ale i z całą stacją TVN. Przełomowa deklaracja może jednak wszystko zmienić.

Doda jako gość programu "Gwiazdy Cejrowskiego" opowiedziała o swoim konflikcie z Agnieszką Woźniak-Starak. Oskarżona o pobicie Agnieszki (wtedy jeszcze noszącej nazwisko Szulim), Dorota Rabczewska prawie dwa lata walczyła przed sądem o udowodnienie swojej niewinności. Ostatecznie jej się to udało i sprawę wygrała właśnie Doda. Teraz, gdy piosenkarka kupiła w Polsce wymarzony dom, okazało się, że została sąsiadką Woźniak-Starak! To zmusiło ją do przemyślenia pewnych spraw i rozprawienia się z przeszłością.

Doda wybaczy Agnieszce?! Wieloletni konflikt w końcu może się skończyć

Wyznanie Doroty Rabczewskiej wyraźnie zaskoczyło prowadzącego programu "Gwiazdy Cejrowskiego". Marcin Cejrowski nie spodziewał się tej deklaracji od kobiety, która przez konflikt z prezenterką TVN dużą część swojego życia musiała spędzić w sądach. - Jeżeli by mnie poprosiła o wybaczenie, na pewno bym jej tego wybaczenia udzieliła. Ja już dawno odpuściłam. To jest dla mnie dawno odpuszczona sprawa i kompletnie nie zajmuje mi to głowy. Jak masz wybaczyć, to ktoś musi powiedzieć: ej, słuchaj, zepsułam coś, wybacz mi. Ja wtedy mówię: ok, dobra. To jest na tej zasadzie, bo ciężko jest przebaczyć komuś, kto tego przebaczenia nie chce. (...) Z tego, co pamiętam z przeszłości, to moje pytania skończyły się tragicznie. Już nie interesują mnie te rzeczy z przeszłości i nie zamierzam się w nie grzebać - powiedziała Doda. Najwyraźniej jest już gotowa na zakończenie sprawy i życie z Agnieszką Woźniak-Starak po sąsiedzku w pokojowej atmosferze. Sama nie uważa jednak, że to ona zawiniła i czeka na krok drugiej strony. Co na to Agnieszka? Do tej pory nie poprosiła o przebaczenie i nie jesteśmy pewni, czy ostatecznie to nastąpi.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Będzie skandal. Partner Kaczyńskiej nagle zmienił zdanie, tuż przed porodem!
  2. Wzruszające zwierzenie w DDTVN. Polacy trzymają kciuki za gwiazdę stacji
  3. Królowa interweniowała! Meghan Markle w pośpiechu kasuje dowody
  4. Jak pies okazuje miłość? Zachowanie zwierzaka zdradza wszystko
Agnieszka Szulim fot. Instagram / Agnieszka Woźniak-Starak Doda fot. Instagram / Doda Doda fot. Instagram / Doda Doda fot. Instagram / Doda
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News