Doda jest uznana przez wielu za skandalistkę. Jej prywatne życie w połączeniu z dość odważnym stylem wypowiedzi sprawiają, że wiele osób uważa ją za kontrowersyjną postać. W najnowszym wywiadzie powiedziała dużo o alkoholu.

Doda miano gwiazdy uzyskała po udziale w programie „Bar”. Tam stawiała pierwsze kroki w show biznesie. Już wcześniej koncertowała z zespołem Virgin, który dzięki formatowi show, wypłynął nagle na szczyty list przebojów. Okazuje się, że jej prywatne ekscesy również wpływały na wizerunek. Głośny związek zakończony spektakularnym rozwodem komentowały media w całym kraju. Czy piosenkarka lubi imprezować?

Czy Doda pije dużo alkoholu? Właśnie zdradziła, jaki ma stosunek do imprezowania

Zapytana o nadchodzącego Sylwestra i ewentualne postanowienia noworoczne, gwiazda odpowiedziała dość jednoznacznie.

– Ja nigdy nie mam żadnych postanowień. Nigdy, w życiu. Nigdy takich postanowień nie robiłam. Może dlatego, że ja jestem wychowana na sportowym trybie życia w mojej rodzinie i jestem ze sportowej szkoły, więc ja cały czas mam jakiś taki sztywny kodeks: dieta, spanie dziewięć godzin, nawet jak poimprezuje to potem dwa tygodnie oczyszczenia organizmu. Nie mam czegoś takiego, że mówię: od dzisiaj nie jem słodyczy albo ograniczam alkohol – zdradziła w wywiadzie Doda.

Później postanowiła się odnieść do tego, jakie znaczenie ma w jej życiu alkohol.

– Ja praktycznie już w ogóle nie piję alkoholu. Jestem załamana – przyznała Doda w rozmowie z dziennikarką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Musiały to mocno przeżyć! Gwiazdy, które straciły swoich najbliższych

Dla wielu było zdziwieniem, że jedna z najbardziej przebojowych polskich gwiazd stroni od alkoholu i praktycznie, nie imprezuje. Kilka lat temu o jej wyjściach mówiło się dużo. Wraz z Radosławem Majdanem miała dość nieprawdopodobne przejścia. Głośny związek i wystąpienia w telewizji sprawiły, że para nie znikała z nagłówków tabloidów, a fotografowie śledzili ich niemal każdy krok.

Po rozwodzie długo nie mogła się odnaleźć. Na informację o jej ślubie czekali wszyscy. Gdy pobrała się po raz drugi, fani nie mieli wątpliwości – w końcu jest szczęśliwa. To wydarzenie sprawiło, że nieco złagodziła swój temperament i częściej pojawia się w roli wspierającej akcje charytatywne, aniżeli centrum skandalu. Czy na dobre pożegnała dotychczasowy wizerunek niegrzecznej?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda TVN potrzebuje pomocy. Nie ma z nim kontaktu, walczą o jego życie
  2. Wiemy, kto wystąpi w nadchodzącym Tańcu z gwiazdami. Panie będą piszczeć z zachwytu
  3. Wieniawa nie ma litości. Oskarża o NAJGORSZĄ możliwą rzecz gwiazdę Pierwszej Miłości i Tańca z Gwiazdami
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej toksycznych relacji
  5. Dlaczego nie mam ochoty na swojego faceta? Oto 10 porad, które pomogą w tej sytuacji

Gwiazdy, które nie chcą mieć dzieci. Dlaczego?

ŹRÓDŁOwp.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl