Doda w żałobie. Nie żyje jej najlepszy przyjaciel

Doda w żałobie. Nie żyje jej najlepszy przyjaciel

Dorota Rabczewska-Stępień znana szerzej jako Doda nie ma ostatnio najlepszego czasu. Odszedł jej najlepszy, wieloletni przyjaciel. Piosenkarka pogrążyła się w żałobie. To kolejny cios w ciągu ostatnich tygodni.

Artystka na swoim Instagramie poinformowała o śmierci swojego wieloletniego przyjaciela. Po 13 latach zmarł jej ukochany pies, Bandzior. Przez tak długi czas Doda zdążyła się bardzo przywiązać do ukochanego pupila, zwłaszcza że znana jest z zamiłowania do psów.

Doda w żałobie

Dorota Rabczewska-Stępień o śmierci pupila napisała wzruszający post na Instagramie. Podkreśliła w nim, jakim był przyjacielem i jaki był pogodny przez całe swoje życie. - Dziś odszedł mój ukochany pies Bandzior. Nawet jak był chory, to z merdającym ogonkiem, prawdziwy przyjaciel. Każdy kto mnie zna, wie jaką psiarą jestem i jaki to dodatkowy pocisk z serii w moje serce. Spędziliśmy razem wesołe, pełne przygód 13 lat. Żaden pies nigdy go nie zastąpi - napisała Doda. Dla piosenkarki jest to tym większy cios, że znana jest z zamiłowania do psów. Chętnie angażuje się w pomoc tym wspaniałym czworonogom i wspiera schroniska. Artystka z pewnością bardzo przeżywa utratę ukochanego psiego przyjaciela.

To kolejny cios

To nie pierwsze smutne doświadczenie w życiu Doroty Rabczewskiej w ciągu ostatnich tygodni. Jakiś czas temu media obiegła smutna wiadomość o śmierci jej ukochanej babci, z którą była bardzo związana. Oczywiście trudno porównywać śmierć babci do śmierci psa, nawet najbardziej kochanego. Z pewnością jednak zarówno do babci, jak i do pupila piosenkarka była bardzo przywiązana. Trudno stwierdzić, jak sobie poradzi z dwoma ciosami emocjonalnymi, jakie otrzymała od życia. Doda fot. instagram.com/dodaqueen
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Partner zdradził Katarzynę Nosowską. Piosenkarka upokorzona
  2. Babcia Józia z "Plebanii" szczerze o śmierci. Fani są przerażeni
  3. Doda w ciężkim stanie. Odwołuje koncerty
  4. Beata Kozidrak. Historia największej polskiej gwiazdy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News