Doda nie przestaje obrażać! "AMEBA INTELEKTUALNA"

Doda nie przestaje obrażać! "AMEBA INTELEKTUALNA"

Doda jest jedną z tych gwiazd polskiego show biznesu, które od razu powiedzą to, co leży im na sercu. Bezpośrednie wypowiedzi są jednym ze znaków charakterystycznych znanej piosenkarki i nie zapowiada się by Doda chciała to zmienić. Szczególnie, że po raz kolejny jej słowa mogą zszokować fanów.

Doda od dłuższego czasu staje murem za osobami LGBT. Piosenkarka ma pośród społeczności homoseksualnej wielu fanów, o których stara się dbać na każdym kroku. W jednym z najnowszych wywiadów, Doda zwierzyła się z tego, że stanie murem za osobami o odmiennej orientacji seksualnej wpływa nawet na jej życie prywatne, a konkretnie na dobór życiowych partnerów.

Doda, alkohol i "testy na tolerancję"

Podczas rozmowy z Piotrem Grabarczykiem piosenkarka wyznała, że swojego każdego potencjalnego partnera sprawdzała pod kątem tolerancji osób LGBT. - Mam kilka testów, ale ten na tolerancję jest dla mnie bardzo ważny i to z dwóch powodów. Po pierwsze, będziemy musieli razem spędzać bardzo wiele czasu, bo nie będę oddzielać swoich przyjaciół od chłopaka. Dwa, to dla mnie super test na człowieczeństwo, czy ktoś ma poukładane w głowie, jest wrażliwy i empatyczny - zwierza się Doda. Jak wygląda taki test? Przede wszystkim w czasie szczerej rozmowy musi pojawić się alkohol. - To jest spotkanie z alkoholem, bo po nim wychodzą prawdziwe intencje. Na początku każdy się kryguje i mówi, że nie ma nic przeciwko gejom, a po drugim winie i trzecim winie już wychodzi cała prawda o człowieku - mówi dalej Rabczewska.

Ameba intelektualna

Dorota Rabczewska przybliżyła również historię swojego byłego narzeczonego, który nie przeszedł takiego testu. - W sumie dlaczego wy się nie leczycie? Przecież to zależy od was! - takimi słowami miał się zwrócić do homoseksualnych przyjaciół Dody. Piosenkarka była zszokowana taką wypowiedzią i od razu dała upust swoim emocjom. - Ja już się zakrztuszam tym winem, bo za moich przyjaciół skoczyłabym w ogień i najchętniej strzeliłabym mu siarczystego liścia (...) Opadło mi wszystko, co mogło opaść, od razu stał się dla mnie obrazem ameby intelektualnej - podsumowała Dorota Rabczewska.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Meghan Markle chce pozbyć się swojego domu! To już ostateczne
  2. Widzowie TVN są oburzeni! Homofobiczne żarty w programie śniadaniowym
  3. Oliwia Bieniuk tym razem mocno przesadziła?! „Jak można tak traktować ojca?!”
Następny artykuł