Margaret wbiła szpilkę Dodzie. "Wywołuje skandale, ja robię muzę"

Margaret wbiła szpilkę Dodzie. "Wywołuje skandale, ja robię muzę" Źródło: Screen/youtube/plejada

Doda z pewnością nie będzie zadowolona, gdy usłyszy słowa swojej koleżanki z branży. Margaret w trakcie jednego z wywiadów, ku zaskoczeniu wielu osób, w bardzo bezpośredni sposób wypowiedziała się na temat Rabczewskiej. Wyjątkowo bolesne słowa celebrytki.

Doda z całą pewnością nie będzie zachwycona, gdy zobaczy, co o niej myśli Margaret. Młoda piosenkarka wykorzystała moment i krótko, lecz niezwykle dosadnie, skwitowała poczynania bardziej doświadczonej wokalistki. Nikt nie spodziewał się, że Margaret zdecyduje się na tak ostre słowa. Już pojawiły się sugestie, że wokalistki są ze sobą poważnie skłócone. 

Doda nie będzie zadowolona 

Margaret jest coraz bardziej rozchwytywaną młodą piosenkarką. Jej utwory pojawiają się nie tylko w internecie, ale i telewizji czy radiu. Dodatkowo 27-latka często koncertuje, dzięki czemu ma okazję zbliżyć się nieco do swoich fanów. Wokalistka chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się ze swoimi obserwatorami nowinkami związanymi z jej życiem zawodowym, zwykle jednak stroni od wpisów i zdjęć, które ukazywałyby jej życie prywatne. Piosenkarka bardzo skrupulatnie oddziela te dwie sfery życia i dba o to, by media nie miały zbyt dużego wglądu do jej spraw osobistych. 

Podczas konferencji Sopot Hit Festiwal, dziennikarzom udało się kolejny raz  z nią porozmawiać z artystką i dopytać o jej podejście do tabloidów. Choć wywiad początkowo zapowiadał się dość zwyczajnie, zaledwie kilka słów Margaret wprowadziły wszystkich w osłupienie.  

Margaret wypowiada się na temat koleżanki po fachu 

W trakcie rozmowy dziennikarz zapytał 27-latkę, czy ta chciałaby zostać bohaterką portali plotkarskich, które bardzo chętnie rozpisują się na temat młodych gwiazd show-biznesu. Margaret bardzo rzeczowo odpowiedziała na zadane pytanie. 

- Nie bardzo! To są zazwyczaj treści nieprawdziwe. Mnie interesuje prawda ostatnio. Nie oceniam artystów, którzy pojawiają się na portalach. Jestem płodna w sensie artystycznie i na tym się skupiam - wyznała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W dalszej części wywiadu piosenkarka wyjawiła, że gdyby kiedyś coś sprawiło, że jej kariera muzyczna znacznie ucierpi, a o niej samej będzie się mówiło niewiele, nie zamierza robić nic, by na siłę zyskać rozgłos. Ku zaskoczeniu wszystkich, artystka w swojej wypowiedzi nawiązała do Dody, która znana jest z kontrowersji oraz skandali wokół życia prywatnego. 

- Nie jestem taką osobą, która wywołuje skandale. To nie jestem ja. Doda, robi to świetnie, a ja nie potrafię. Ja robię muzę! - stwierdziła.  

Zapewne Doda, gdy tylko usłyszy słowa 27-latki, nie będzie szczególnie zadowolona. Wypowiedź choć bardzo krótka, okazała się niezwykle bezpośrednia i dosadna.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  2.  Krystyna Pawłowicz wyjdzie niedługo za mąż? Jej decyzja o ślubie zaskoczy każdego. Pospadacie z krzeseł
  3. Iwona Pavlović ostro jak nigdy o ostatnim odcinku TzG. "Taniec się nie liczył"
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Księżna Diana mogła przeżyć. Największa tajemnica Elżbiety II ujawniona
  6. Polsat: Tragiczny wypadek! Małe dzieci wypadły z okna 4 piętra, śmierć na miejscu

Źródło: POMPONIK 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News