Doda znana jest polskiej publiczności przede wszystkim jako piosenkarka. Jakiś czas temu wystąpiła jednak w głośnej produkcji filmowej, która przyniosła jej ogromny rozgłos. Jak się jednak okazuje, wokalistka nie będzie najpewniej kontynuować swej aktorskiej kariery.

Rola Dody w filmie „Pitbull. Ostatni pies” została przyjęta przez widzów niezwykle ciepło i entuzjastycznie. Sama artystka jest więc zachwycona odbiorem publiczności i nie ukrywa, że wystąpienie w projekcie Władysława Pasikowskiego było dla niej wyjątkowym wyróżnieniem.

Wokalistka szczerze o filmowym doświadczeniu

Co ciekawe, Doda nie zamierza jednak starać się o kolejne angaże. Chce bowiem skupić się przede wszystkim na muzyce.

– Jest mnóstwo wokalistów, którzy są aktorami. Mają pewnie tego niedosyt i są utalentowani wszechstronnie. Ja rzeczywiście zaczynałam od teatru muzycznego, nabyłam tam mnóstwo fantastycznych umiejętności, które pozwoliły mi funkcjonować na scenie i reżyserować swoje spektakle muzyczne, bo moje koncerty i trasy charakteryzują się tym, że są wielkim show – powiedziała Doda.

Doda kończy filmową karierę

– Jeśli byś mnie zapytał, czy będę grała kiedykolwiek w filmie główną rolę, to dwa lata temu bym ci powiedziała: w życiu! (…) Życie jest tak niesamowicie zaskakujące, że ja sama jestem zszokowana tym, co mi przynosi. (…) Nie jestem aktorką i to nie sprawia mi tak wielkiej przyjemności, jak śpiewanie na scenie, więc jeżeli mam wybierać między tym i graniem koncertów, to oczywiście wybieram granie koncertów – ujawniła wokalistka.

Jesteście zawiedzeni jej decyzją?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przerażający wygląd córki byłego premiera Polski. Sama skóra i kości
  2. Ogromna porażka TVN. Stacja się wstydzi, widzowie szydzą
  3. Polska aktorka ciężko chora. „Nie chce mi się żyć”

Czy Doda powinna kontynuować karierę aktorską?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Oto wszystkie kobiety Radosława Majdana! [ZDJĘCIA]


Największe kompromitacje polskich gwiazd [ZOBACZ!]

Zobacz również