To koniec. Dody na ekranie już nie zobaczycie

To koniec. Dody na ekranie już nie zobaczycie Źródło: Fot. Instagram

Doda znana jest polskiej publiczności przede wszystkim jako piosenkarka. Jakiś czas temu wystąpiła jednak w głośnej produkcji filmowej, która przyniosła jej ogromny rozgłos. Jak się jednak okazuje, wokalistka nie będzie najpewniej kontynuować swej aktorskiej kariery.

Rola Dody w filmie "Pitbull. Ostatni pies" została przyjęta przez widzów niezwykle ciepło i entuzjastycznie. Sama artystka jest więc zachwycona odbiorem publiczności i nie ukrywa, że wystąpienie w projekcie Władysława Pasikowskiego było dla niej wyjątkowym wyróżnieniem.

Wokalistka szczerze o filmowym doświadczeniu

Co ciekawe, Doda nie zamierza jednak starać się o kolejne angaże. Chce bowiem skupić się przede wszystkim na muzyce. - Jest mnóstwo wokalistów, którzy są aktorami. Mają pewnie tego niedosyt i są utalentowani wszechstronnie. Ja rzeczywiście zaczynałam od teatru muzycznego, nabyłam tam mnóstwo fantastycznych umiejętności, które pozwoliły mi funkcjonować na scenie i reżyserować swoje spektakle muzyczne, bo moje koncerty i trasy charakteryzują się tym, że są wielkim show - powiedziała Doda.

Doda kończy filmową karierę

- Jeśli byś mnie zapytał, czy będę grała kiedykolwiek w filmie główną rolę, to dwa lata temu bym ci powiedziała: w życiu! (...) Życie jest tak niesamowicie zaskakujące, że ja sama jestem zszokowana tym, co mi przynosi. (...) Nie jestem aktorką i to nie sprawia mi tak wielkiej przyjemności, jak śpiewanie na scenie, więc jeżeli mam wybierać między tym i graniem koncertów, to oczywiście wybieram granie koncertów - ujawniła wokalistka. Jesteście zawiedzeni jej decyzją?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przerażający wygląd córki byłego premiera Polski. Sama skóra i kości
  2. Ogromna porażka TVN. Stacja się wstydzi, widzowie szydzą
  3. Polska aktorka ciężko chora. „Nie chce mi się żyć”
Następny artykuł