Doda jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Dla wielu jest kobietą spełnioną i szczęśliwą. Okazuje się jednak, że dla pięknej wokalistki dzisiejszy dzień jest wyjątkowo trudny. Wyznała, że nie pogodziła się ze stratą bliskiej osoby.

Doda chciałaby, aby dziś była z nią babcia Pelagia. Kobieta zmarła w czerwcu tego roku. Pomimo wielkiego i pełnego radości dnia, jakim był ślub artystki, ona sama nie potrafi się cieszyć. Odejście babci jest dla niej wyjątkowo trudne dziś, gdy wspominamy zmarłych.

Święto Zmarłych jest w tym roku dla niej wyjątkowo trudne. Czy Doda pogodzi się ze stratą?

Babcia pełniła w jej życiu wyjątkową rolę. Zawsze była blisko niej i kibicowała w drodze na szczyt. Doda wiedziała, że może na nią liczyć niemal w każdej sytuacji. Gdy odeszła w czerwcu, jej życie stało się puste.

Przed śmiercią jednak obiecała swojej babci, że nagra kiedyś płytę z jej ulubionymi piosenkami. Gdy okazało się, że Pelagia zmarła, Doda natychmiast podjęła decyzję o pracy nad utworami.

– Obiecałam babci, że stworzę płytę, dzięki której słuchacze będą mieli możliwość poznać moją wrażliwość muzyczną także od tej strony, którą ona znała. Była zakochana w moim wykonaniu „Niech żyje bal” z orkiestrą z Opola, dlatego przyrzekłam sobie po jej śmierci, że właśnie z orkiestrą wydam płytę z piosenkami, które lubiłam jej śpiewać – powiedziała wokalistka „Super Expressowi”.

Zapowiedź Dody jednoznacznie wskazuje, że już pracuje nad płytą, która być może złagodzi ból po stracie babci.

– Nie uporałam się ze stratą i nigdy się nie uporam. Pustka zawsze pozostaje, nic nie jest w stanie mi jej zapełnić. Ale dzięki tej płycie mam takie poczucie, że jest szczęśliwa i mi kibicuje z góry – dodała wzruszająco piosenkarka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]

Rodzina Dody

Choć sama wzbudza wiele kontrowersji, stale mówi o więzi, która w szczególny sposób łączy ją z rodziną. Dorota Rabczewska zawsze mogła liczyć na rodziców, którzy od dziecka kultywowali w niej ducha walki. Każdą jej decyzję wspierali, sugerując, że jest nie tylko skandalistką, ale przede wszystkim ich córką.

Gdy media ujawniły romans sprzed lat ojca Dody, ta natychmiast obroniła go, mówiąc, że nie jest on osobą publiczną i nie powinien stać się tematem artykułów tabloidów. Gdy spekulowano nad jej związkiem, ona natychmiast ucięła plotki, sugerując, że jest szczęśliwa. Pomimo wybuchowego charakteru i dość kontrowersyjnego stylu bycia, dla Dody z pewnością najważniejsza jest rodzina.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rozenek ostro o koleżance Pawłowicz! „Masakryczne warunki „
  2. Majdan potwierdził ciążę Rozenek?! Nie ma już wątpliwości
  3. Krzyżówka psa z kotem. Kontrowersyjne eksperymenty na zwierzętach? Czy chore ambicje?
  4. Jak ubrać się na rozprawę sądową? Postaw na skromność
  5. Radosław Majdan był z nią, zanim poznał Dodę. Kim jest jego pierwsza żona?

Ich życie całkiem się zmieniło! Gwiazdy, które się nawróciły

ŹRÓDŁOse.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl