Doda
Facebook/Doda
Wiadomości Pikio - 22 Maja 2019

Doda może trafić do więzienia. Niepokojące doniesienia o przebiegu procesu sądowego

Doda dzisiaj wraz ze swoim mężem Emilem Stępniem stanie na sali sądowej, oboje zostali oskarżeni o szantażowanie byłego narzeczonego piosenkarki Emila H.. Sprawa niesie za sobą mnóstwo kontrowersji. Czy piosenkarka trafi za kratki?

Doda wraz ze swoim mężem Emilem Stępniem zostali oskarżeni o szantaż oraz próbę wyłudzenia dużej sumy pieniędzy od byłego narzeczonego Rabczewskiej. Sprawa nie jest do końca jasna, ponieważ na światło dzienne wyszły nowe dowody, które całkowicie zmienią dynamikę procesu.

Doda nasyłała bandziorów na biznesmena? Nowe dowody w sprawie szokują

Rozpad relacji Rabczewskiej z Emilem H. odbił się głośnym echem wśród mediów i internautów. Wszystko za sprawą wielu zarzutów, które były partner rzucał w stronę celebrytki. Było naprawdę sporo wątków, m.in. głośna sprawa z seks-taśmą, na której były narzeczony gwiazdy jest penetrowany wibratorem. Na światło dzienne wyszła sprawa bandziorów, którzy mieli wyłudzić od biznesmena ponad milion złotych, podobno H. był winien te pieniądze Dodzie.

Roksana WęgielRoksana Węgiel ujawnia, o czym rozmawiała z Agatą Dudą. 14-latka w ogniu krytyki po zdjęciu z prezydencką parąCzytaj dalej

Podczas pierwszej rozprawy, sąd stwierdził, że celebrytka jest niewinna, gdyż dowodowość zdarzeń była bardzo niska. Emil H. nie odpuścił i ponownie wytoczył proces, tym razem sprawą zajął się kompletnie inny prokurator i nad kolejną rozprawą zaczęła unosić się ogromna chmura kontrowersji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

M jak miłośćBohaterowie "M jak miłość", których już z nami nie ma. Zapamiętamy ich na zawszeCzytaj dalej

Towarzyskie relacje oskarżycieli

Na świat wyszła informacja, która opisywała towarzyskie relacje pomiędzy prokurator, adwokatem H. oraz policjantem prowadzącym śledztwo. O całej sprawie dowiedziała się Doda i tak się tym przejęła, że wylądowała w szpitalu. Ewidentnie komuś zależy na wsadzeniu celebrytki do więzienia. Wiadomo też, że prokurator prowadząca sprawę zwlekała ponad 1,5 roku, aby wysłać potrzebne dokumenty do sądu. Oczywiście cała sprawa ma bardzo negatywny wpływ na psychikę Rabczewskiej.

Doda mówiła, że ma ogromną nadzieję na brak powiązania tej trójki z sądem i liczy na obiektywny osąd całej sprawy. Jedno jest pewne, nie będzie to najłatwiejszy proces w życiu Doroty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktor TVP wziął ślub z popularną piosenkarką! To nowa i piękna para w polskim show-biznesie
  2. Legendarna aktorka TVP zmarła na straszliwego raka. Ale to alkohol ZNISZCZYŁ jej życie i karierę. Jej historia doprowadzi was do łez
  3. Wielki dramat na południu Polski. Mieszkańcy ewakuowani, sytuacja pogarsza się z każdą minutą
  4. Opublikowano dokumenty ministerstwa. Tyle pieniędzy naprawdę dali Rydzykowi, lepiej usiądźcie
  5. Słynny dziennikarz TVP z zarzutami. Miał znęcać się nad partnerką, poniżał ją na każdym kroku

dzieckoZmielone w maszynce do mięsa, uduszone w reklamówce. 10 historii śmierci dzieci, które przerażająCzytaj dalej

Źródło: SE

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News