Doda zrobiła coś, czego nigdy byśmy się po niej nie spodziewali! Opadły nam szczęki

Doda zrobiła coś, czego nigdy byśmy się po niej nie spodziewali! Opadły nam szczęki Źródło: instagram.com

Doda jest znana z licznych kontrowersji, których przed wieloma laty była uczestniczką. Od jakiegoś czasu jednak to się zmieniło i kojarzymy ją z bardzo dojrzałych i pełnych dobra gestów. Właśnie postanowiła być autorką jednego z nich. Tego byśmy się nie spodziewali, dosłownie opadły nam szczęki.

Doda na swoim Instagramie podzieliła się pewną refleksją na temat nienawiści, która szczególnie w ostatnim czasie w dużym natężeniu pojawiła się na WOŚP-ie. Chodzi oczywiście o tragiczne morderstwo prezydenta Pawła Adamowicza, którego dokonał nożownik Stefan W. Wokalistka i celebrytka stwierdziła, że nie może biernie obserwować sytuacji. Postanowiła ruszyć z własną akcją przeciwko nienawiści - zarówno tej w życiu społeczno-politycznym, jak i w Internecie.

"Świat nie jest zły, lecz warto wiedzieć, że są łzy"

Na swoim Instagramie gwiazda zamieściła fragment utworu "Znak pokoju". Uznała, że utwór ma przesłanie, które nadal jest aktualne i, choć wtedy utworem chciała przyczynić się do zmiany świata na lepsze, to z perspektywy czasu widzi, że świat ma się gorzej. Użytkownicy uznali, że Doda ma rację, a jej utworu w tej szczególnej chwili słucha się lepiej.

Zapomnijmy o sporach i razem walczmy o lepszą przyszłość?

  Doda, choć skłócona z wieloma osobami z branży, teraz chciałaby połączyć wspólne siły. Wszystko to w jednym celu - aby zwrócić uwagę na pomijany często w mediach szerzący się wśród obywateli głos nienawiści. Jednak czy sama artystka jest gotowa ją odrzucić? Doda pokazuje, że tak! Udowadnia to zapraszając do wspólnego koncertowania w imię idei pokoju Justynę Steczkowską i Edytę Górniak. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Wyciągam rękę do Edyty Górniak, do Justyny Steczkowskiej, do wszystkich dziewczyn, które za mną nie przepadają z branży. (...) Pokażmy, że jesteśmy dorosłe, że są ważniejsze idee, że jesteśmy ponad to. Pokażmy naszym fanom, że ludzie mogą w cywilizowany sposób walczyć o dobre idee razem. Teraz jest na to najlepszy moment, aby nauczyć naszych obserwatorów, że zgoda buduje, a niezgoda rujnuje - deklaruje.

Doda chce koncertu transmitowanego w telewizji?

Doda podkreśla, że nie chodzi jej o koncert, na którym sowicie wzbogacą się wszyscy występujący. Zależy jej na czymś innym: - Zróbmy coś od siebie, sami, wyjątkowo. Niech każdy artysta wyjdzie, opowie swoje historie związane właśnie z hejtem, z przemocą w internecie, o tym, jak my to przeżywamy. Bo przecież przeżywamy to codziennie na swojej skórze. Możemy pomóc młodym ludziom, swoim fanom, a przede wszystkim jako artyści zrobić kawał dobrej roboty. W końcu po to jesteśmy - stwierdza Doda. Czy cała akcja będzie miała miejsce? Kilka przywołanych przez artystkę gwiazd już odpowiedziało i zadeklarowało swoją chęć (Doda wymienia póki co 14 takich osób) wystąpienia. Miejmy nadzieję, że coś takiego będzie miało miejsce, bo z pewnością im więcej będziemy mówić w tak ważnej sprawie - tym większy wpływ będzie to miało na rzeczywistość. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Klienci Lidla przerażeni. To wzbudza trwogę
  2. Polsat rozbił bank! Chodzi o Michała Wiśniewskiego
  3. W czwartek fanom Kory opadną szczęki! Będzie się działo
  4. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Kiedyś był to blok na warszawskim Ursynowie, a teraz…
  5. Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? To pilnie strzeżona tajemnica
     
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News