Doda faktycznie nie może się długo cieszyć swoim szczęściem, dopiero co wyszła za mąż a już pojawiają się niepokojące doniesienia. Piosenkarka jest zrozpaczona. Jej ukochany trafi do więzienia na 10 lat? Właśnie postawiono mu nowe zarzuty.

Tym, że Doda w tajemnicy wyszła za mąż, żyła przez chwilę cała Polska. Niestety, miodowy miesiąc nie przebiega bez komplikacji. Mąż Dody ma poważne kłopoty – może trafić od więzienia nawet na 10 lat.

Prokurator postawił Emilowi S. nowe zarzuty. Do tej pory był podejrzany o nakłanianie osób trzecich do popełnienia przestępstwa na szkodę Emila H., który jest byłym partnerem Dody. Teraz jednak oskarża się go jeszcze o podżeganie do wymuszenia rozbójniczego oraz posiadanie narkotyków – jest ono zagrożone znacznie wyższą karą.

Doda się załamie

Mąż piosenkarki odmówił złożenia wyjaśnień w sprawie, jednak przyznał się do posiadania środków odurzających. Poza Emilem S. jest jeszcze 9 podejrzanych w tej sprawie osób. Myślicie, że naprawdę trafi on na 10 lat do więzienia? Ciężko sobie wyobrazić, co będzie przeżywać wtedy zrozpaczona żona. Jedno jest pewne, Emil na pewno poniesie konsekwencje złamania prawa.

– Prokuratura Okręgowa w Warszawie postawiła zarzut podżegania do przestępstwa z art.282 kk (wymuszenie rozbójnicze) panu Emilowi S. mężowi znanej piosenkarki podejrzanej w tym samym śledztwie. Wnosiliśmy o taką zmianę kwalifikacji kilka miesięcy temu – napisał na swoim Twitterze Roman Giertych adwokat Emila H.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Morawiecki stracił MILION złotych! Premier tłumaczy się z majątku
  2. Ogromne problemy księcia Harry’ego. Tajemnicza kobieta chce zniszczyć jego ślub
  3. Tyszkiewicz wróci do „Tańca z Gwiazdami”?! Jest komentarz

Gwiazdy, które rozebrały się i... natychmiast tego pożałowały! [ZDJĘCIA]


Kiedyś ich piosenki śpiewała cała Polska... a dziś?

Źródło: se.pl

Dziennikarka portalu Pikio.pl, reporterka WTV, publicystka w HGA Media. Doświadczenie nabywała m.in. w telewizji TVN.