Mąż Dody przeszedł spektakularną metamorfozę. Fani przecierają oczy ze zdumnienia (FOTO)

Mąż Dody przeszedł spektakularną metamorfozę. Fani przecierają oczy ze zdumnienia (FOTO) Źródło: Instagram - Doda

Doda sama najprawdopodobniej nie spodziewała się, że jej mąż przejdzie tak wielką zmianę. Znajomi celebrytki mówią o spektakularnej metamorfozie, dzięki której mężczyzna wygląda znacznie lepiej. Fani również nie kryją zaskoczenia.

Doda nie miała prawa spodziewać się, że w życiu jej mężczyzny zajdą takie zmiany. Emil Stępień przez długi czas wyglądał na osobę, która bardzo dobrze czuje się z tym, jak wygląda, więc nikt nie oczekiwał, że doczekamy się jakichkolwiek zmian. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że ostatecznie to właśnie sam Stępień stwierdził, że coś powinno wyglądać inaczej.

Artystka przeżywa ostatnio bardzo trudne chwile, jednak cały czas może liczyć na to, że wspierać ją będzie właśnie mąż. Mężczyzna cały czas stoi po stronie swojej ukochanej, nie zważając na to, co pisze się o niej w internecie. Doda w jednym z najtrudniejszych momentów swojego życia może cieszyć się wsparciem właśnie swojego partnera życiowego. 

Doda wciąż ma wsparcie w swoim mężu

W ostatnich tygodniach Doda nie może cieszyć się chwilą wytchnienia. Ukazał się bowiem artykuł opisujący konflikt kobiety z Emilem H., jej byłym partnerem. Artystce bardzo zależało na tym, by wiadomości na ten temat nie ukazywały się w prasie, a po jego publikacji ponoć miała załamać się na tyle, że trafiła nawet do szpitala. Nikt nie mógł przewidzieć, że wokalistka zareaguje na doniesienia prasowe w taki sposób.

W związku z tym zdecydowanie najważniejszą osobą dla piosenkarki stał się jej mąż. To on teraz spędza z nią najwięcej czasu, starając się, by nie myślała o artykułach publikowanych w prasie. Reporterzy zauważyli, że mężczyzna przeszedł pewną zmianę.

Doda liczy na to, że niebawem poradzi sobie z kryzysem

Zdjęcia ukazujące partnera Dody pokazują, że w ostatnim czasie przeszedł on metamorfozę. Zdecydował się na eksperyment z nową fryzurą, w związku z czym nietrudno zauważyć ogromne zmiany, jakie zaszły w jego wyglądzie. Internauci twierdzą, że producent wygląda teraz znacznie lepiej, niż jeszcze kilka dni temu. Mężczyzna ogolił się na łyso, wzbudzając wielkie zainteresowanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Emil Stępień już od kilku lat jest wsparciem dla Dody. Chociaż piosenkarka pozostaje w związku małżeńskim ze znanym producentem już od ponad roku, to już wcześniej stanowił on dla niej ogromne źródło wsparcia. Sama wspominała, że nie ma pojęcia, jak postępowałaby, gdyby nigdy go nie poznała.

(fot. Instagram - Doda)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktorka kultowego serialu TVP przeżyła prawdziwe piekło! Okropna choroba zabrała jej radość życia. "Ból był koszmarem"
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Dantejskie sceny w Lidlu. Ludzie oszaleli, zdjęcie ze sklepu wprawi was w osłupienie
  4. Jackowski twierdzi, że Polska będzie musiała spłacać ogromne pieniądze. Jeśli ta wizja się spełni, to oznacza tragedię
  5. Roksana Węgiel w sukience z lateksu na Wielkiej Gali Gwiazd. Wszyscy patrzyli tylko na 14-latkę
  6. Tragedia po koncercie popularnego zespołu disco polo. Była nieprzytomna, nie oddychała
  7. To już oficjalne: pensja minimalna pójdzie w górę. Spora podwyżka dla miliona Polaków, wiemy od kiedy

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News