Doda upokorzyła Rozenek! Zmiażdżyła ją jednym komentarzem

Doda upokorzyła Rozenek! Zmiażdżyła ją jednym komentarzem

Doda jest obecnie związana z Emilem Stępniem, którego poślubiła kilka miesięcy temu. Wciąż nie cichną jednak echa jej konfliktu z Radosławem Majdanem, z którym rozwiodła się w 2009 roku. Szczególna niechęć podzieliła ją z obecną partnerką piłkarza, Małgorzatą Rozenek-Majdan, którą boleśnie upokorzyła właśnie na Instagramie.

Doda poznała Radosława Majdana w 2003 roku. Para zdecydowała się na ślub już dwa lata później, jednak małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Mimo tego po rozwodzie wydawało się, że para utrzymuje raczej dobre relacje i nie żywi do siebie urazy.

Jakie relacje łączą Dodę i Małgorzatę Rozenek-Majdan?

Wszystko zmieniło się jednak ponoć, kiedy piłkarz zaczął spotykać się z Małgorzatą Rozenek. Jak donoszą media, prezenterka nie lubi jego byłej żony, o czym sama Doda często opowiada w wywiadach. Piosenkarka także zdaje się mieć bardzo negatywny stosunek do gwiazdy stacji TVN, co nie umknęło uwadze licznych fanów. Już jakiś czas temu w sieci pojawiły się złośliwe doniesienia, według których Rozenek-Majdan coraz bardziej upodabnia się do Rabczewskiej-Stępień. Panie ma łączyć już nie tylko blond fryzura, ale także styl ubierania. Internauci zauważają bowiem, że znana z programu "Projekt Lady" prezenterka znacząco zmieniła sposób doboru kreacji, kiedy związała się z obecnym mężem. Fani ponownie nawiązali do tej kontrowersyjnej sprawy, kiedy Doda poprosiła na swym koncie na Instagramie, aby odgadli, za kogo przebierze się na przyjęcie z okazji Halloween. Jak zapewniła, szczęśliwiec, który odgadnie jej pomysł na strój, zostanie zaproszony za kulisy koncertu w Warszawie. - Za Rozenek? - zapytała więc złośliwie jedna z internautek, a na odpowiedź Rabczewskiej-Stępień zdecydowanie nie trzeba było długo czekać. - Od jakiegoś czasu nie muszę się przebierać - stwierdziła przewrotnie Doda.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Doda o Rozenek-Majdan. Konflikt między gwiazdami nadal trwa

Chociaż wielu sympatyków piosenkarki było rozbawionych jej złośliwością, samej Małgorzacie Rozenek-Majdan zdecydowanie nie było do śmiechu. Szczególnie bolesny dla prezenterki może się okazać fakt, iż wielu internautów decydowało się w komentarzach na kolejne uwagi. "To chyba działa w drugą stronę... Pani Rozenek lubi się przebierać za ciebie i nawet Halloween nie musi być tego powodem"; "Nikt nie jest pewny, za kogo się przebierzesz, jednak wszyscy mogą być pewni, że Rozenek przebierze się za ciebie" - czytamy w komentarzach na koncie Doroty Rabczewskiej-Stępień na Instagramie. Doda Fot. Instagram/DodaZOBACZ TAKŻE:
  1. Widzowie Polsatu pokochali ją jak nikogo innego. Dzisiaj przerażeni są jej wyglądem
  2. Fryzury do sukienki z odkrytymi ramionami? Odkryj najmodniejsze długości
  3. Wstrząsające wyznanie Chylińskiej. Mogło skończyć się tragicznie
  4. Najmądrzejsze rasy psów, czyli które czworonogi są mądrzejsze od innych
  5. Rodzinny dramat gwiazdy Na Wspólnej. Fani są zdruzgotani, zalali się łzami
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News