Piosenkarka Dorota R., znana szerzej jako Doda, została w środę rano zatrzymana przez policję. Jak się okazuje, sposób, w jaki została zatrzymana, pozostawia wiele do życzenia i kładzie się cieniem na działaniach policji. Wygląda na to, że gwiazda mogła liczyć na specjalne traktowanie.

Policja zawitała do Doroty R. o symbolicznej już godzinie 6 rano. Okazuje się, że piosenkarka stawiała opór i poważnie utrudniała funkcjonariuszom ich działania. Policjanci nie weszli bowiem do jej mieszkania ani o 6, ani nawet o 7 rano.

Specjalne traktowanie gwiazdy

Celebrytka odmówiła wpuszczenia policjantów do domu. Oni zaś, zamiast wyważyć drzwi i wejść mimo wszystko – jak mają w zwyczaju w podobnych sytuacjach – postanowili… poczekać pod domem. Jak się okazało, czekać musieli długo, bo aż 4 godziny.

ZOBACZ TAKŻE: Doda przerywa milczenie ws. zatrzymania Emila S.

Gwiazda wpuściła ich wprawdzie do domu o 8.30. Nadal jednak nie poddała się poleceniom i nie poszła z funkcjonariuszami do Prokuratury Okręgowej, gdzie mieli polecenie ją odprowadzić.

Policjanci musieli czekać kolejne półtorej godziny, Doda bowiem odmówiła wyjścia z domu aż do przyjazdu jej adwokata. Na niego zatem policjanci także musieli poczekać.

Haniebne poniżenie służb

Trudno powiedzieć, co skłoniło policjantów do tego, by stosować wobec Dody tak bardzo specjalne traktowanie. Być może to duża poufałość i znajomość, między piosenkarką a ministrem obrony narodowej, Antonim Macierewiczem.

ZOBACZ TAKŻE: Totalna kompromitacja Dody w Cannes. Wdała się w przepychanki, wszyscy ją ignorowali

Wsparcie władzy

Doda, prócz Macierewicza, chętnie przymilała się także innej osobie związanej z obecną władzą, mianowicie prezesowi TVP, Jackowi Kurskiemu. Była twarzą TVP na konferencjach w sprawie Festiwalu w Opolu. Miłym gestem wykazała się także wobec prezydenta Andrzeja Dudy, któremu w niezwykle skąpym stroju podawała tort na gali rocznicowej dziennika „Super Express”.

Wygląda zatem na to, że światopoglądowo Dodzie blisko jest do partii rządzącej i jej polityków. Może ten właśnie fakt jest powodem, dla którego została specjalnie potraktowana przez policjantów, podległych obecnie ministrowi Błaszczakowi.

9 największych kompromitacji rządu PiS


Te MEMY najlepiej podsumowują 2 lata rządów PiS!

...

Zobacz również