Doda ma już dość. Kończy etap w swoim życiu i wcale nie żałuje

Doda ma już dość. Kończy etap w swoim życiu i wcale nie żałuje

Doda ma już dość! Trzy miesiące po ślubie z Emilem Stępniem wszystko się zmienia w życiu piosenkarki. Czyżby mężczyzna próbował poskromić buntowniczą gwiazdę? Wszystko na to wskazuje, a znajomi potwierdzają.

Dorota Rabczewska-Stępień, znana całej Polsce jako Doda, stała się gwiazdą jeszcze w wieku nastoletnim. Od tamtego czasu bez przerwy szokowała. Lubi kontrowersje, głośne imprezy i rzucające się w oko stylizacje. Czyżby jednak małżeństwo ją zmieniło? Tak twierdzą jej znajomi, głośno podkreślając, że Dorota zrezygnowała ze starych przyzwyczajeń, to ewidentny koniec pewnego etapu w jej życiu. Sama jednak wcale tego nie żałuje.

Doda miała dosyć imprez? Jej sposób spędzania czasu zmienił się diametralnie

Znajomi Dody podkreślają, że teraz ulubioną wieczorną rutyną gwiazdy jest... towarzystwo męża, kanapa, telewizor i ulubiony napój z cytryną, miodem i imbirem. Sama Dorota przyznaje, że imprezowanie już jej nie służy. - Nie mam już zdrowia do imprezowania. Gdy już są jakieś imprezy branżowe, to nie zostaję już na nich do czwartej rano, jak kiedyś. No ale żeby nie było, że całkiem odpuszczam! Tak do północy staram się jednak trzymać poziom rock’n’rolla - wyznaje polska piosenkarka. Czy fani wybaczą jej tak drastyczną zmianę osobowości? Można się spodziewać, że będą zaskoczeni, jednak nie powinni uznawać tego jako zmianę na gorsze. Dorota Rabczewska jest na scenie już wiele długich lat i przez cały ten czas regularnie szokowała. Ma prawo czuć się zmęczona i jednocześnie pragnąć zmiany wizerunku. Może dzięki temu przyciągnie do siebie więcej osób? W końcu od tej spokojnej strony jeszcze Dody nie znaliśmy. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Lewandowskich przerażeni. To definitywny koniec?
  2. Marta Kaczyńska z ogoloną głową?! To nie żart, ujawniono jej przeszłość
  3. Jedna z największych gwiazd disco polo idzie do szpitala psychiatrycznego!
  4. Twój pies się tak przytula? Natychmiast weź go do weterynarza
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News