Zchorowana Doda ma dość! Koszmar gwiazdy

Zchorowana Doda ma dość! Koszmar gwiazdy Źródło: Fot. grabari.pl

Doda zarabia głównie na swoim głosie, przez co dba o niego jak o mało co. Niestety, jej wszelkie starania stają się nieefektywne, gdy w grę wchodzą niezależne od niej warunki. Piosenkarka uskarża się bezmyślność Polaków oraz rzeczywistość w jakiej przyszło nam żyć. Artystka ma już dość choroby, która odbiera jej radość z życia.

Doda ma wierne grono fanów, których na bieżąco informuje nie tylko o swoich sukcesach, ale i przykrościach z jakimi musi się mierzyć. W ostatnim czasie piosenkarka opublikowała niezwykle poruszający film, w którym zaapelowała do wszystkich Polaków. Okazuje się, że każdy z nas dokłada cegiełkę do jej cierpienia.

Doda ma poważny problem. "Boli mnie tchawica, pali mnie w gardle"

Była liderka zespołu "Virgin", jak co roku, wybrała się do dziecięcego szpitala onkologicznego. Artystka chce w ten sposób umilić maluchom pobyt w placówce medycznej, która w okresie świątecznym jest wyjątkowo smutnym miejscem. Niestety, niesienie radości jest mocno utrudnione przez smog, który bardzo niekorzystnie wpływa na głos Dody. Chociaż gwiazda zaopatrzyła się już w maskę antysmogową, to przykre dolegliwości i tak zatruwają jej życie. - Mam pewien problem. Od kilku tygodni smog w Warszawie jest tak masakryczny, że pierwszy raz ja go również odczuwam. Boli mnie tchawica, pali mnie w gardle. Cały czas mam wrażenie, że jestem jakby chora, cały czas mam chrypę, dusi mnie - smutno wyznała Doda, której smog bezlitośnie niszczy karierę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Doda wygrała z nałogiem. Teraz wyniszczają ją inni ludzie

Jak przyznała sama Doda, walkę o swoje zdrowie i głos podjęła już 10 lat temu, kiedy to postanowiła zerwać z nałogiem nikotynowym. Niestety, mimo iż ona sama stara się dbać o swój organizm, to inni ludzie mają to w poważaniu. Palenie w piecu plastikiem oraz poruszanie się samochodem zamiast komunikacją miejską to tylko niektóre z czynników, które niekorzystnie wpływają na nasze zdrowie. - Nie jestem w stanie wykonywać zawodu, wziąć czystego dźwięku, koszmar. Podtruwamy sami siebie! Rzuciłam fajki 10 lat temu, a dzień w Warszawie przespacerowany jest równy wypaleniu kilku paczek! - szokująco oświeciła swoich obserwatorów piosenkarka. Dodę na Instagramie obserwuje 570 tysięcy ludzi. Pozostaje mieć nadzieję, że chociaż połowa z nich weźmie sobie apel idolki do serca.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wiemy, co królowa Elżbieta dostała na gwiazdkę od Meghan Markle. Internauci: „Ale wiocha”
  2. 72-latka najpierw straciła ukochanego, a teraz wylądowała na bruku. Rodzina nie miała dla niej litości
  3. Osobisty dramat posła. Winą za tę tragedię obarcza Marszałka Sejmu
  4. 83-latek chciał zamordować swojego sąsiada. Nie uwierzycie, czemu to zrobił
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News