Doda
Fot. grabari.pl
Wiadomości Pikio - 30 Grudnia 2018

Zchorowana Doda ma dość! Koszmar gwiazdy

Doda zarabia głównie na swoim głosie, przez co dba o niego jak o mało co. Niestety, jej wszelkie starania stają się nieefektywne, gdy w grę wchodzą niezależne od niej warunki. Piosenkarka uskarża się bezmyślność Polaków oraz rzeczywistość w jakiej przyszło nam żyć. Artystka ma już dość choroby, która odbiera jej radość z życia.

Doda ma wierne grono fanów, których na bieżąco informuje nie tylko o swoich sukcesach, ale i przykrościach z jakimi musi się mierzyć. W ostatnim czasie piosenkarka opublikowała niezwykle poruszający film, w którym zaapelowała do wszystkich Polaków. Okazuje się, że każdy z nas dokłada cegiełkę do jej cierpienia.

Doda ma poważny problem. "Boli mnie tchawica, pali mnie w gardle"

Była liderka zespołu "Virgin", jak co roku, wybrała się do dziecięcego szpitala onkologicznego. Artystka chce w ten sposób umilić maluchom pobyt w placówce medycznej, która w okresie świątecznym jest wyjątkowo smutnym miejscem. Niestety, niesienie radości jest mocno utrudnione przez smog, który bardzo niekorzystnie wpływa na głos Dody. Chociaż gwiazda zaopatrzyła się już w maskę antysmogową, to przykre dolegliwości i tak zatruwają jej życie. - Mam pewien problem. Od kilku tygodni smog w Warszawie jest tak masakryczny, że pierwszy raz ja go również odczuwam. Boli mnie tchawica, pali mnie w gardle. Cały czas mam wrażenie, że jestem jakby chora, cały czas mam chrypę, dusi mnie - smutno wyznała Doda, której smog bezlitośnie niszczy karierę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej

Doda wygrała z nałogiem. Teraz wyniszczają ją inni ludzie

Jak przyznała sama Doda, walkę o swoje zdrowie i głos podjęła już 10 lat temu, kiedy to postanowiła zerwać z nałogiem nikotynowym. Niestety, mimo iż ona sama stara się dbać o swój organizm, to inni ludzie mają to w poważaniu. Palenie w piecu plastikiem oraz poruszanie się samochodem zamiast komunikacją miejską to tylko niektóre z czynników, które niekorzystnie wpływają na nasze zdrowie. - Nie jestem w stanie wykonywać zawodu, wziąć czystego dźwięku, koszmar. Podtruwamy sami siebie! Rzuciłam fajki 10 lat temu, a dzień w Warszawie przespacerowany jest równy wypaleniu kilku paczek! - szokująco oświeciła swoich obserwatorów piosenkarka. Dodę na Instagramie obserwuje 570 tysięcy ludzi. Pozostaje mieć nadzieję, że chociaż połowa z nich weźmie sobie apel idolki do serca.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wiemy, co królowa Elżbieta dostała na gwiazdkę od Meghan Markle. Internauci: „Ale wiocha”
  2. 72-latka najpierw straciła ukochanego, a teraz wylądowała na bruku. Rodzina nie miała dla niej litości
  3. Osobisty dramat posła. Winą za tę tragedię obarcza Marszałka Sejmu
  4. 83-latek chciał zamordować swojego sąsiada. Nie uwierzycie, czemu to zrobił
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News