Doda ogłosiła szczegóły wyjątkowego koncertu! To już oficjalne

Doda ogłosiła szczegóły wyjątkowego koncertu! To już oficjalne

Doda ogłosiła szczegóły wyjątkowego koncertu, na którym gwiazdy polskiej muzyki wystąpią niczym jedna wielka rodzina. Przedstawiamy szczegóły nietypowej inicjatywy, która połączyła rodzimych artystów.

Doda jako jedna z pierwszych gwiazd zabrała głos w sprawie mowy nienawiści, która tchnęła Stefana W. do zabicia prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Uznała, że same słowa jednak nie wystarczą.

Doda może ogłosić sukces. Dziesiątki artystów na liście "koncertu ponad podziałami"

Piosenkarka zaangażowała się w przygotowanie nietypowego koncertu "Gwiazdy ponad podziałami". Koncert przeciw mowie nienawiści uświetnią największe gwiazdy polskiej muzyki. Wydarzenie odbędzie się 27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi. Będzie to nieczęsta okazja na zobaczenie pokaźnej grupy polskich gwiazd. Jak informuje Pudelek.pl na inicjatywę Dody odpowiedziała już Maryla Rodowicz, Budka Suflera, Quebonafide, Mandaryna, czy Golec uOrkiestra.

Zamiast biletu cegiełka na organizację

Na profilu "Artyści przeciw nienawiści" pojawił się oficjalny plakat z kluczowymi informacjami. W mediach pojawiają się już oficjalne zapowiedzi imprezy. - Bilety są dostępne w internecie, chociaż tak naprawdę nie chcielibyśmy nazywać tego "biletem", a "cegiełką" na organizację całego przedsięwzięcia w kwocie 50 zł. Umożliwia ona wejście na teren Atlas Areny i skorzystania ze wszystkich atrakcji - powiedziała dla magazynu "Party" rzecznik prasowy koncertu, Agnieszka Hyży. Zważywszy na rangę gwiazd i ich wspólną obecność cena 50 zł wydaje się stosunkowo niska. Na ten moment znamy datę i imponującą listę gwiazd "koncertu ponad podziałami". O dalszych szczegółach imprezy organizatorzy mają informować na bieżąco.

Koncert już z końcem lutego

Fani z niedoczekaniem śledzą kolejne informacje od organizatorów. Praktycznie wszyscy popierają szczytną inicjatywę, na którą odpowiedzieli nie tylko ludzie muzyki, ale dziennikarze, prezenterzy, aktorzy. Uwagi, co do imprezy, faktycznie się pojawiają. Zwykle są to jednak sprawy kosmetyczne i dotyczą takich rzeczy jak nazewnictwo wydarzenia. - Fajnie! Ale ludzie nadal będą siać nienawiść. Hasłem powinno być "Artyści z miłości do ludzi" lub coś innego tylko pozytywnego. Co z tego że "przeciw", jak nadal czujemy nienawiść do tych co nienawidzą, przekażmy dobrą energię - pisze pod wydarzeniem jeden z internautów. screen Instagram.comZOBACZ TAKŻE:
  1. Doda świętuje wielki dzień. Pochwaliła się szczegółami, jest szczęśliwa
  2. Doda postanowiła zrobić coś totalnie nieoczekiwanego! Jej fanów zatkało
  3. Barbara Kurdej-Szatan ma nawrót choroby! Wyniki badań są niepokojące
  4. Pola Raksa ukrzyżowana i zgwałcona. Dramatyczne sceny aktorki
  5. Doda zrobiła coś, co wymaga niesamowitej odwagi. Namawia do tego inne kobiety
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News