Doda zmieszała z błotem b. żonę Wiśniewskiego! Fani dostali szału

Doda zmieszała z błotem b. żonę Wiśniewskiego! Fani dostali szału Źródło:

Doda zmieszała z błotem byłą żonę Michała Wiśniewskiego! Po tym, jak Mandaryna wypuściła nowy singiel zapowiadający wielki powrót piosenkarki, Dorota Rabczewska nie mogła powstrzymać słów krytyki. Co jej się nie spodobało w piosence?

Doda ostro skrytykowała byłą żonę Michała Wiśniewskiego. Marta Wiśniewska, znana w Polsce pod pseudonimem Mandaryna, już w 2005 roku próbowała się wybić na scenie muzycznej. Popularność jej ówczesnego męża mocno pomogła piosenkarce, której jednak zabrakło talentu wokalnego. Reakcja słuchaczy była tragiczna, a "kariera" Mandaryny została przerwana na długie lata. Teraz była żona Wiśniewskiego postanowiła powrócić. Internet "odkopał" jej stary utwór, a młodzi ludzie zaczęli się nim zachwycać, choć bardziej prześmiewczo niż na poważnie. To dla Marty Wiśniewskiej był znak, że czas powrócić z czymś nowym. Kolejny singiel „You’re Not Perfect” znów został mocno skrytykowany przez Polaków, w tym jedną z najsławniejszych polskich artystek, Dodę.

Doda zmieszała z błotem Mandarynę! "Nie słuchałam nawet tego kawałka"

Wielki powrót Mandaryny odbił się głośnym echem nie tylko w internecie, ale i w świecie show biznesu. Gwiazdy zainteresowały się nowym singlem piosenkarki, jednak ich odzew nie jest taki, jak mogłaby się tego spodziewać była żona Wiśniewskiego. Jedną z negatywnie nastawionych gwiazd jest Doda. - Ja uważam, że ten powrót jest tylko i wyłącznie możliwy ze względu na fanów, którzy - czy to na poważnie, czy raczej dla jaj - ten powrót jej umożliwili. Ona sama nigdy by tego nie zrobiła, więc powinna im być bardzo wdzięczna - powiedziała. Wszystko zależy od ludzi, czy będą przychodzić na jej koncerty, czy będą kupować jej płyty - podkreśliła. Zaraz potem jednak dodała, że sama nie przesłuchała nowego singla. Powód? - Nie słuchałam tego nowego kawałka, bo jedyną osobą śpiewającą z playbacku, którą akceptuję, jest Britney Spears - skwitowała złośliwie Dorota Rabczewska-Stępień. Jak widać, Mandaryna nie może liczyć na wsparcie Dody w najbliższych, trudnych dla jej kariery miesiącach. Przed laty gwiazdy były sobie bardzo bliskie, jednak najwyraźniej znajomość wygasła.ZOBACZ TAKŻE:
  1. "Jaka to melodia?" z Norbim wielkim hitem? Fani Janowskiego nie mogą uwierzyć
  2. Tragedia zmieniła jego życie na zawsze. Gwiazdor Polsatu o śmierci swojego dziecka
  3. Mały corgi zapłodnił wielkiego dalmatyńczyka. Ich szczeniak kradnie serca
Następny artykuł