Doda pogodziła się z Justyną Steczkowska. Ta druga ma jednak jedno "ale"

Doda pogodziła się z Justyną Steczkowska. Ta druga ma jednak jedno "ale" Źródło: Instagram - Doda

Doda często wypowiadała się w mediach na temat swoich relacji z niektórymi gwiazdami. Głośno było o jej kłótni choćby z Justyną Steczkowską, choć wszystko wskazuje na to, że to już przeszłość.

Doda przez lata była pokłócona choćby z Edytą Górniak, a ich konflikt był często poruszanym tematem przez media. Głośno było także o jej złych relacjach z Justyną Steczkowską, jednak wygląda na to, że po kłótni nie ma już śladu. Wszystko za sprawą jednego ważnego wydarzenia z ostatnich dni. 

Nie da się ukryć, że konflikt był głośny, a nagłej zgody nikt się nie spodziewał. O sprawie wypowiedziała się sama Doda, która wyznała, że pogodziła się ze Steczkowską. Po czasie potwierdziła to również druga z gwiazd, dodając jednak w swojej wypowiedzi opinię na temat ostatnich kilku dni.

Doda pogodziła się z Justyną Steczkowską

Wczoraj pojawiła się okazja do spotkania obu gwiazd podczas koncertu, o którym głośno było w całym kraju. Polscy artyści zebrali się w Łodzi, by wystąpić na jednej scenie. Wspólne występy były spowodowane akcją "Artyści przeciw nienawiści". Jak się okazuje, koncert był wielkim hitem, także wśród samych wykonawców, którzy mieli okazję do spotkania przed fanami.

- To jest bardzo symboliczne, bo my chciałyśmy dać przykład innym zwaśnionym rodzinom, znajomym, kochankom... Język nienawiści to nie jest dialog. Nie musimy się kochać, ale powinniśmy się szanować, akceptować. A może nawet czasem lubić - powiedziała Doda, która była tego dnia jedną z wokalistek występujących na scenie w Atlas Arenie.

Dowiedzieliśmy się, że spotkała się ona z Justyną Steczkowską, czyli z piosenkarką, z którą nie była w dobrych relacjach w ostatnim czasie. Nazwa wydarzenia najwyraźniej zainspirowała także same artystki, które stwierdziły, że spotkanie za kulisami jest dobrą okazją do wyjaśnienia sobie wszystkich niejasnych spraw.

Doda na koncercie "Artyści przeciw nienawiści"

Niedługo po wypowiedzi Dody doczekaliśmy się także słów Steczkowskiej, która potwierdziła wydarzenia opowiedziane przez koleżankę, dodając kilka słów od siebie.

- Znak pokoju był już absolutnie dawno z mojej strony. Już mówiłam o tym. Ja na co dzień oczyszczam się ze złych emocji czy jakichkolwiek sytuacji, które szkodzą na samym końcu nie temu, do kogo kierujemy słowa, hejt, gniew czy żal, tylko nam samym - przyznała wokalistka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Była jurorka "The Voice Of Poland" wyznała, że już dawno chciała się pogodzić, sugerując w ten sposób, że Doda przez pewien czas była osobą, która nie szukała porozumienia. Trudno powiedzieć, czemu miały służyć te słowa gwiazdy. Najważniejsze jednak, że kłótnia jest przeszłością.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczne wieści od Barbary Kurdej-Szatan! Jej mąż jest poważnie chory
  2. Rossmann ODDAJE pieniądze klientom! Wszystko przez TEN produkt. Macie go w domu?!
  3. Boczek z Kiepskich po latach pokazał się na salonach. Strasznie się zmienił
  4. Krzysztof Jackowski przedstawił bajeczną wizję emerytury. Raj, każdy by tak chciał
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z bratem. To znany gwiazdor!

źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News