Doda jest zdruzgotana, jej życie zamieniło się w koszmar. Kolejna śmierć ją dobiła

Doda jest zdruzgotana, jej życie zamieniło się w koszmar. Kolejna śmierć ją dobiła Źródło: Fot. YouTube/Wirtualna Polska

Doda jest znana fanom jako niezwykle energiczna, głośna osoba. Jak się jednak okazało, trudne doświadczenia miały całkowicie ją odmienić. Bliscy wokalistki martwią się więc o nią i starają się wytłumaczyć mediom, dlaczego na razie gwiazda nie może powrócić do śpiewania.

Rabczewska od lat podkreślała, jak ogromna więź łączyła ją z ukochaną babcią. Kiedy więc pani Pelagia zmarła pod koniec czerwca w wieku 91 lat, Doda natychmiast pogrążyła się w głębokiej żałobie. Niestety kilka dni później odszedł także ukochany piesek piosenkarki.

Doda pożegnała babcię i całkowicie się załamała

- Ukochana babcia, która wychowywała mnie razem z rodzicami, która mieszkała ze mną od dziecka, która śpiewała mi pierwsze kołysanki... Jej ostatnim życzeniem z 3 było, żebym nie przestawała śpiewać. Cieszyła się, że po 30 latach znowu spotka się z dziadkiem... Teraz będziesz mogła mnie pilnować razem z nim już cały czas - napisała wtedy wokalistka na Instagramie. Chociaż babcia gwiazdy chciała, aby Doda nieprzerwanie śpiewała, celebrytka odwołała najbliższe koncerty. Wciąż czuje się bowiem bardzo źle i nie potrafi wrócić do normalnego funkcjonowania.

Co się dzieje z wokalistką?

- Nigdy nie widziałem jej w takim stanie, kompletnie nie ma w niej życia. Gdy z nią rozmawiałem, sprawiała wrażenie nieobecnej i była na wszystko obojętna. Tylko dzięki Emilowi jeszcze się jakoś trzyma. Nigdy jeszcze nie doświadczyła śmierci naprawdę bliskiej osoby i bardzo trudno się jej z tym skonfrontować - ujawnił jeden z bliskich znajomych gwiazdy w rozmowie z "WP". Kiedy więc możemy spodziewać się powrotu gwiazdy na scenę? - Nie będę ukrywał, Doda w dalszym ciągu jest bardzo przybita tym, co się stało i nie czuje się dobrze. Zdecydowała jednak, że 7 lipca zagra koncert zgodnie z planem. To dlatego, że ma ogromny szacunek do swoich fanów, którzy czekają na jej występ. Doda myśli też o całej ekipie, która przecież towarzyszy jej na koncertach od lat. Ludzie chcą pracować, a ona nie chce wszystkich zawieść. Liczy, że pozytywna energia fanów jej pomoże. Znam ją od 15 lat i wiem, że da radę - ujawnił agent gwiazdy, Rafał Bogacz. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Widzów TVN wbiło w ziemię! Nową gwiazdą stacji zostanie… Justyna Żyła
  2. Jest źle. Smutne informacje o gwiazdorze Świata według Kiepskich
  3. Gigantyczny kompleks Julii Wróblewskiej. To po prostu przykre
  4. Piłkarz polskiej reprezentacji wziął ślub. Jego narzeczona dowiedziała się o tym z mediów
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News