Aktorka pokazuje obdukcję, pobiła ją Doda! Uraz głowy, ogromne krwiaki, wiele obrażeń

Aktorka pokazuje obdukcję, pobiła ją Doda! Uraz głowy, ogromne krwiaki, wiele obrażeń

Doda stała się w ostatnich dniach inicjatorką akcji #artyściprzeciwnienawiści. Projekt gromadzi obecnie kilkadziesiąt największych osobistości scenicznych, które mają podjąć działania wychodzące na przeciw mowie nienawiści. Okazuje się jednak, że Doda ma swoje za uszami. Znana aktorka opublikowała właśnie swoje obrażenia, które miała jej zadać właśnie Dorota Rabczewska.

Doda jest bardzo barwną postacią w polskim show biznesie i nie raz pokazywała już, że czasami ponoszą ją emocje. Niestety w tym przypadku nie można przyjąć żadnego tłumaczenia gwiazdy. Znana aktorka twierdzi, że została pobita przez Dodę. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawił się zapis obdukcji. Obrażenia, których doznała są wręcz nieprawdopodobne.

Doda miała pobić aktorkę. Wyniki obdukcji mrożą krew w żyłach

Monika Jarosińska ma na swoim koncie role w takich filmach jak "Dzień świra", "Quo Vadis", czy też "Pitbull". Jednak w ostatnich kilku latach dała się poznać jako jedna z głównych bohaterek "Dziewczyn ze Lwowa". Jakiś czas temu wszyscy jej fani zamarli, kiedy dowiedzieli się, że gwiazda została pobita. Jej oprawcą miała być Doda. Do tragedii miało dojść w jednym z warszawskich klubów. - Miało między nimi dojść najpierw do słownej awantury, potem Doda miała uderzyć przeciwniczkę w twarz i jeszcze grozić jej śmiercią - powiedział wówczas jeden z policjantów w rozmowie z "Życiem Warszawy". Aktorka nie wniosła wówczas pozwu cywilnego przeciwko Dodzie, nie oznacza to jednak, że nie chciałaby usłyszeć od niej przeprosin. Przy okazji akcji #artyściprzeciwnienawiści aktorka zdecydowała się wrócić do sprawy, twierdząc, że Doda wykazuje się właśnie wielką dwulicowością. - Stop hipokryzji - takim sloganem opatrzyła zdjęcie sprawozdania z obdukcji. Wypisane na karcie obrażenia są po prostu dramatyczne.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Badanie lekarskie wykazało liczne urazy w okolicach twarzy, ramion i szyi Moniki Jarosińskiej. - Na skórze widoczne liczne zadrapania i zasinienia, w szczególności: zasinienie w okolicy kąta przyśrodkowego oka prawego, zadrapanie w okolicy prawego kąta żuchwy, zadrapanie w okolicy policzka lewego, zadrapanie w okolicy chrząstki pierścieniowatej tchawicy, zadrapania na bocznej powierzchni ramienia prawego, krwiaki podskórne na powierzchni wewnętrznej ramienia prawego - to tylko niektóre rzeczy, jakie można wyczytać w obdukcji. Być może tak wielkie poruszenie Dody całą falą nienawiści toczącą się od dłuższego czasu przez Polskę skłoni ją do naprawienia niektórych rzeczy w swoim życiu prywatnym. To czy Monika Jarosińska doczeka się oficjalnych przeprosin pozostaje jednak jedną wielką niewiadomą. pikio.pl jarosińska doda instagram.com/monika_jarosinska/ ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Magda Gessler pokazała siebie w wyprostowanych włosach! Efekt powala na kolana 
  2. Gwiazdor show TVN publicznie upokorzył byłą żonę. Kobieta ze wstydu zapadnie się pod ziemię 
  3. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  4. Ile zarabia Grażyna Torbicka? Zarobki dziennikarki przyprawią was o ZAWRÓT GŁOWY!
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News