Doda TOTALNIE przeraziła swoich fanów! To zdjęcie zdradza wszystko

Doda TOTALNIE przeraziła swoich fanów! To zdjęcie zdradza wszystko Źródło: fot.youtube.com/ Kolorowy Ananas

Doda znowu szokuje. Popularna wokalistka tym razem postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciem, które wykonała w trakcie wakacji w Dubaju. Fotografia poruszyła miłośników artystki, którzy poczuli się bardzo zaniepokojeni treścią publikacji uwielbianej gwiazdy. Czy Dorocie Rabczewskiej grozi niebezpieczeństwo?

Doda to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiej sceny show-biznesu. Wokalistka, która już wielokrotnie szokowała swoimi zachowaniami, wypowiedziami i odważnym stylem znów znalazła się na językach polskich fanów show-biznesu, których poruszyła ostatnia publikacja artystki. Miłośnicy boją się, że Dorota Rabczewska znalazła się w wielkich tarapatach oraz w szponach ciężkiej choroby.

Doda w Dubaju szokuje. Zdjęcie wokalistki przestraszyło fanów

Dorota Rabczewska zarówno Sylwestra, jak i Nowy Rok wraz z mężem spędziła w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, czym nie omieszkała pochwalić się w swoich social mediach. Pomimo tego, że zamieszone przez wokalistkę zdjęcie prezentuje ją w dobrej formie, to fani i tak zostali zaniepokojeni przez figurę gwiazdy. Według internautów kobieta bardzo schudła. Co poniektórzy zaczęli nawet sugerować poważną chorobę, w jakiej miała się potencjalnie znaleźć piosenkarka. -"Doda, ty coś w ogóle jesz?", "Chyba jesz za mało...", "Wolę jeść i żyć normalnie"- pisali przerażeni obserwatorzy kobiety. Sama wokalistka postanowiła odnieść się do komentarzy internautów i zrobiła to w swoim stylu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda dementuje plotki

Doda od wielu lat powtarzała w wywiadach, że swój wygląd zawdzięcza zdrowemu żywieniu, jak też ćwiczeniom fizycznym. Tym razem znów o tym opowiedziała, zapewniając, że nic jej nie grozi i nie cierpi na żadną chorobę. - Jem w zasadzie często i nie za dużo. Nigdy po 20-stej. Jeść a się obżerać to różnica. Równowaga to podstawa, żeby zachować zdrową sylwetkę. Próbować można wszystkiego - stwierdziła piosenkarka pod swoją fotografią. Na pytania internautek, co powinny robić, aby móc chwalić się tak dobrą figurą, wokalistka odpowiedziała w swoim stylu: " Nie powinniście żreć". Wizyta w Dubaju nie jest pierwszą i ostatnią w życiu wokalistki. Nie tak dawno media informowały, że piosenkarka pracuje właśnie nad filmem dotyczących słynnej "Afery dubajskiej", którego to ma być reżyserką i producentką. Czy styczniowe wczasy piosenkarki związane są właśnie z tym projektem? doda fot.instagram.com ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kinga Rusin przerażona. Życie jej córki zagrożone
  2. Zenek przerywa milczenie ws. syna! Podjął ostateczne kroki
  3. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  4. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
  5. Ile zarabia Kinga Rusin? Zarobki są naprawdę imponujące
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News