Doda i Edyta Górniak
instagram/edytagorniak/
Weronika Wasiak - 16 Kwietnia 2019

Wielkie święto w świecie polskiej muzyki. Edyta Górniak przyznała rację Dodzie!

Doda i Edyta Górniak wreszcie się pogodzą? Po tym jak zupełnie niespodziewanie Górniak przyznała Dodzie rację, pojawił się na to cień nadziei.

Doda i Edyta Górniak toczą spór już od kilku dobrych lat. W ostatnim czasie diwa zszokowała wszystkich i w jednej kwestii przyznała rację swojej rywalce. Być może jest to zwiastun tego, że już niedługo gwiazdy zakopią swój topór wojenny.

Doda o kwestii smogu

Na początku bieżącego roku Dorota Rabczewska wypowiedziała się na temat smogu, który panuje w Polsce. Jej zdaniem, wpływa on bardzo negatywnie na jej wokal, przez co, ta wypada fatalnie podczas śpiewania.

Piosenkarka wyznała, że tuż przed swoją trasą koncertową ma zamiar opuścić nasz kraj i dotlenić się. Chce, by jej struny głosowe dzięki świeższemu powietrzu nieco odpoczęły. Dzięki temu, gdy ta wróci na swój koncert, nie zawiedzie zgromadzonych na nim fanów.

Jaka to melodia NorbiSzczere i smutne wyznanie Norbiego. "Pogodziłem się, że nie będę miał syna"Czytaj dalej

Podchwytliwe pytanie dla Górniak

W ostatnim czasie podczas jednego z wywiadów dziennikarz chciał dopytać nieco Górniak o Dodę. Początkowo została zapytana o to, czy smog w jakikolwiek sposób przeszkadza 46-latce, na co ta odpowiedziała:

- Rzeczywiście muszę przyznać, że są takie miejsca w Polsce, jak przejeżdżam, że mam ze sobą inhalator. Lekarz mi zaleciał, jak czasami jest mocniejsze zanieczyszczenie powietrza, to go używam. Bardzo długo myślałam, że jest to kwestia mojego zdrowia, jednak okazuje się, że w Polsce mamy z tym problem - powiedziała Górniak.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata TyszkiewiczWiemy gdzie mieszka Beata Tyszkiewicz. Szóste zdjęcie wbije was w foteleCzytaj dalej

Już pierwsza wypowiedź artystki dawała pierwsze oznaki tego, że zgadza się ona z Dodą. Kolejne pytanie dotyczyło już nie samej diwy, ale ogólnie artystów wokalnych. Górniak najwyraźniej domyśliła się, kogo dokładnie na myśli ma dziennikarz i dokładnie wyważyła swoje słowa.

- Może się zdarzyć, że na strunach głosowych osiądzie rodzaj pyłu, który nie pozwala się zetknąć im w sposób prawidłowy. Raczej nie wpływa to na intonacje, nie ma się wtedy pełnej skali i kolor się zmienia. Moc smogu polega na tym, że trudno jest wydać ładny dźwięk - odpowiada piosenkarka.

Zatem nie ma już najmniejszych wątpliwości, że udało się znaleźć choć jedną rzecz, w której obie gwiazdy mają to samo zdanie. Chociaż nikt nie liczy na to, że stanie się to początkiem wielkiej przyjaźni, to pojawia się cień nadziei, że już niedługo dojdą one do porozumienia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos
  4. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  5. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  6. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca

lidlLidl ogłosił sensacyjne promocje na Wielkanoc. Dzikie tłumy walą do sklepówCzytaj dalej

Źródło: POMPONIK

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News