Doda na scenie z gwiazdą disco polo? To możliwe!

Doda na scenie z gwiazdą disco polo? To możliwe!

Doda na scenie z gwiazdą disco polo? Okazuje się, że taki duet jest możliwy. Chociaż trudno sobie wyobrazić piękną wokalistkę w dość luźnych aranżacjach, zespół Bayer Full liczy na współpracę z gwiazdą.

Doda po zamachu na prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pokazała swoje poruszenie jako jedna z pierwszych artystek. Napisała wtedy na swoim Instagramie, że jest artystką i chce czuć się bezpiecznie na scenie. Ten apel poruszył wiele osób i zawiązał dyskusję. W Internecie pojawiło się wiele słów krytyki wobec gwiazdy. Uznano, że w obliczu ogromnej tragedii, ta próbuje na siebie ściągnąć całą uwagę. Artystka postanowiła zachęcić wszystkich, aby zjednoczyli się przeciwko nienawiści i przemocy. Zwróciła się do całej muzycznej branży, apelując o pojednanie i wspólny koncert. Mówiła także o swoich przeszłych konfliktach, wskazując przy tym nazwiska gwiazd - Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak. - Takie momenty, kiedy potrzebujemy czuć jedność, to jest bardzo ważne, to piękna emocja. Ale uważam, że ta emocja została użyta przez Dorotę jako platforma do naprawienia PR-u - odpowiedziała piosenkarce Edyta Górniak.

Czy Doda zagra wspólnie z zespołem Bayer Full?

W czasie, gdy koleżanki z branży negatywnie odnoszą się do słów Dody, inne gwiazdy zastanawiają się nad dołączeniem do manifestu. Okazuję się, że zespół disco polo Bayer Full widzi siebie na scenie podczas koncertu "Artyści przeciwko nienawiści". Dorocie nigdy jednak nie było po drodze z muzyką tego gatunku. - Mnie zaskakuje to, że teraz wraca moda na disco polo. Na Open'era sprzedało się dwa razy mniej biletów niż na przeciętny koncert disco polo w Szczecinku. Nie wiem, czy się wyprowadzić z kraju, czy przeczekać po prostu tę tragiczną modę - wyznała kilka lat temu Rabczewska.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Po takich słowach można stwierdzić, że Doda nie jest fanką muzyki disco polo. Jednak wokalista zespołu Bayer Full bardzo chciałby się zaangażować w sprawę, podkreślając, że w takim dniu przekonania nie powinny nikogo dzielić. - Dobrze dziewczyna śpiewa, a ja śpiewam tylko z tymi, co dobrze potrafią śpiewać. Jeśli tylko zespół Bayer Full otrzyma zaproszenie do udziału w koncercie "Artyści przeciw nienawiści", to oczywiście weźmiemy w nim udział - skomentował Sławomir Świerzyński - lider zespołu. Nie wiadomo jednak, w jaki sposób gwiazda zareaguje na wypowiedź lidera Bayer Full. Z pewnością byłby to nie tylko solidarny gest - na znak współpracy różnych artystów, ale i ciekawe show, którego wcześniej w muzyce nie było.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Doda ma swojego sobowtóra? Właśnie pokazała wyjątkowe zdjęcie
  2. Rudi Schuberth żali się na swoją emeryturę. Ta kwota to ŻART!
  3. Wyśmiewana gwiazda disco polo przed laty była piękna. "Zrobiła z siebie monstrum"
  4. Jaka fryzura odmładza po 50? Inspiracje dla dojrzałych kobiet
  5. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Pudelek Następny artykuł