Doda komentuje sprawę gwałtu na byłym chłopaku. "Będziemy trzymani w analnym napięciu"

Doda komentuje sprawę gwałtu na byłym chłopaku. "Będziemy trzymani w analnym napięciu" Źródło: screen youtube.com/Magazyn Gala

Doda nadal pozostaje skonfliktowana ze swoim byłym partnerem, który wytoczył jej sprawę sądową. Teraz wokalistka postanowiła się do tego wszystkiego donieść.

Doda w ostatnim czasie przechodzi naprawdę trudne chwile. Najpierw choroba i operacja ojca, a teraz oskarżenia o szantaż napływające ze strony byłego partnera. Chociaż to nie jedyna sprawa sądowa, która rozegrała się pomiędzy Rabczewską i Haidarem. Jednak zdecydowanie o tej będzie najgłośniej, a wszystko za sprawą seks taśmy, na której według wielu osób znajdują się dawni kochankowie.

Doda o taśmie Haidara

Doda lubuje się w spektakularnych rozstaniach, jednak bez wątpienia największą sensacją były jej perypetie z Emilem Haidarem. Byli kochankowie już niejednokrotnie spotkali się w sądzie. Najpierw poszło o pierścionek zaręczynowy, potem o umyślne porysowanie samochodu Haidara. Doda została również oskarżona o nasłanie na swojego byłego partnera osób, które groźbą przemocy, miały od niego wyłudzić aż milion złotych. Jednak tym razem chodzi o seks nagranie, którym wokalistka miała szantażować Haidara.

 - Akt oskarżenia został sporządzony przez Prokuraturę Regionalną w Warszawie i wystosowany do sądu rejonowego... Groźbami osoby te chciały wywrzeć wpływ na pana Emila Haidara, ażeby cofnął wszelkiego rodzaju zawiadomienia złożone przeciwko Dorocie R. Groźby dotyczyły rozgłoszenia w jego środowisku kompromitujących go informacji - mówiła Ewa Bialik, rzecznik prasowy Prokuratury Krajowej.

Doda postanowiła odnieść się do tej sprawy poprzez swój profil na Instagramie. Wokalistka wprost nazywa rzeczy po imieniu i nie przyznaje się zarówno, jakby to właśnie ona była jedną z osób widzianych na nagraniu oraz do szantażowania Haidara. Jednocześnie nie powstrzymała się od prześmiewczego charakteru całego wpisu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Haidar przekazał zdjęcie, na którym widać, że ktoś penetruje go analnie wibratorem... Z wielkim żalem nie umiem powiedzieć, kto to robi, ani tym bardziej, co to za zdjęcia. Zapraszam media do sądu. Przekonamy się o tym wspólnie. Niestety, sprawa najszybciej rozpocznie się po wakacjach, więc przez ten czas będziemy trzymani w analnym napięciu - czytamy.

Ciężko określić, jak ta sprawa się zakończy, ale już teraz piosenkarka spotkała się z bardzo dużym ostracyzmem ze strony internautów, którzy zarzucają jej patologię oraz hipokryzję.

Doda instagram.com

Doda instagram.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Ogromna eksplozja bomby ukrytej w ziemniakach. Nie żyje co najmniej 16 osób, dziesiątki rannych
  4. Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"
  5. Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?!
  6. Anna Mucha pokazała swoje dwa duże wdzięki na imprezie. Zdjęcia wylądowały w sieci

 

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News