Fatalna historia Dody. Chce odwołać koncerty

Fatalna historia Dody. Chce odwołać koncerty Źródło: Fot. Instagram/Doda

Doda jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, która niezwykle często koncertuje. Na występy wybiera się czasami pociągami PKP, czego w ostatnim czasie stanowczo pożałowała. Co przytrafiło się piosenkarce?

Dorota Rabczewska pojawia się w różnych zakątkach Polski, aby spotykać się z fanami i grać kolejne koncerty. Gwiazda niezwykle lubi swoją pracę, jednak sama zapowiedziała, że w najbliższej przyszłości może nie z własnej winy odwołać niektóre występy. Odpowiedzialne za ten stan rzeczy mają być PKP.

Doda o "najgorszej podróży w życiu"

- PKP Intercity, litości. W przedziale klima na 15 stopni. Siedzę w bluzie i poduszce na głowie, żeby mnie nie przewiało - rozpoczęła wokalistka. - Jak nie zagram od jutra koncertów, to nie moja wina. Obsługa nie reaguje od dwóch godzin, a mnie już gardło boli... - dodała także Doda.

Zaskakująca przygoda znanej wokalistki

- Kocham jeździć pociągami, od dziecka mnie to bardzo uspokaja. Przytrafiło mi się to pierwszy raz, żeby ktoś intencjonalnie naraził pasażerów na takie samopoczucie. Robienie takiej temperatury jest karygodne. Jestem ciekawa, jak ja bym sobie poradziła, jakbym nie miała bluzy - wyjawiła także fanom piosenkarka. Przedstawiciele PKP przeprosili już Dodę za zaistniałe w czasie jej podróży niedogodności. Sympatycy talentu wokalistki mają nadzieję, że nie wpłyną one w żaden sposób na jej stan zdrowia. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przyłapali gwiazdę TVP! Zdjęcia w sieci wywołały burzę
  2. Polska aktorka ledwo przeżyła. Opublikowała zdjęcia po operacji mózgu
  3. Lewandowscy w żałobie. Tragiczna śmierć odebrała im bliską osobę
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News