Były Dody przerywa milczenie ws. gwałtu na Seszelach. Piosenkarka się z tego nie wywinie?

Były Dody przerywa milczenie ws. gwałtu na Seszelach. Piosenkarka się z tego nie wywinie? Źródło: youtube.com/Plejada

Doda będzie miała o czym myśleć. W sprawie jej i byłego narzeczonego zaczęły pojawiać się nowe okoliczności i osoby, które mogły być zamieszane w wydarzenia, które rozegrały się między Dorotą Rabczewską a Emilem H. Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał.

Doda musi ostatnimi czasy zmierzyć się z wieloma problemami, które ma aktualnie na swojej głowie. Piosenkarka będzie musiała teraz zmierzyć się ze swoim byłym partnerem na sali sądowej. Twierdzi on, że jest szantażowany przez wokalistkę zespołu Virgin kompromitującymi materiałami, które ma posiadać kobieta. W całej sprawie pojawił się nieoczekiwany zwrot akcji, który rzuci zupełnie inny cień na aferę.

Doda szantażowała H.? Mężczyzna przerywa milczenie

Według Emila H., jego była dziewczyna - Dorota Rabczewska, wraz ze swoim obecnym mężem i sześcioma innymi mężczyznami miała szantażować go upublicznieniem wstrząsających nagrań wideo, prezentujących jak mężczyzna uprawia seks z innym mężczyzną przy pomocy wibratora. H. potwierdził te ustalenia i przyznał, że nagranie, jak tez sama scena aktu seksualnego nie powstała z jego woli, a został on brutalnie zgwałcony. Według mężczyzny Rabczewska mogła być w to zamieszana, zważając na fakt, ze posiadała kopię wideo.

- Potwierdzam, że dowody w sprawie o gwałt są w rękach organów ścigania. Zostały znalezione podczas zatrzymań w 2017 roku. Miały je osoby, które przesłuchiwano w sprawie szantażowania mnie" - przerywa milczenie na łamach "Faktu" Emil H.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwrot akcji w sprawie

O ile Doda przyznaje, że jest niewinna w sprawie i nie wie, w jakich okolicznościach powstało nagranie, to swój głos zabrała Rafalala twierdząc, że ów film mógł powstać w trakcie, gdy H. zdradzał ją z nią.

- Tak, to było w tamtym okresie. Akurat byłam wtedy sama. Nie szukałam też nikogo na stałe. To było raczej w ramach relaksu i zabawy. Zdjęcie zostało zrobione na jego prośbę. Może wysłał je komuś i nie dotrzymał dyskrecji…? Dla mnie był po prostu miłą osobą, która dawała mi wyszukane prezenty i otaczała opieką, a ja wprowadzałam go w nowe obszary życia seksualne - mówiła kontrowersyjna celebrytka.

Czy kompromitujące materiały przedstawiające H. były tak naprawdę wynikiem zdrady, jakiej się dopuścił? A może to Doda jest winna i to ona zorganizowała akcję tak, aby szantażować swojego byłego chłopaka? Teraz rozstrzygnie to sąd.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. DRAMAT w M jak Miłość! Aktor wyrzucony z obsady za skandaliczne zachowanie
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

 

źródło: Pomponik

Następny artykuł