Gwiazdor Polsatu szokuje. Znane polskie celebrytki zaczynały jak dziewczyny z Dubaju

Gwiazdor Polsatu szokuje. Znane polskie celebrytki zaczynały jak dziewczyny z Dubaju

Doda wraz z mężem Emilem Stępniem wywołali niedawno  burzę w polskim środowisku filmowym. Para kupiła prawa do ekranizacji głośnej książki Piotra Krysiaka "Dziewczyny z Dubaju", a teraz cały show-biznes bezustannie komentuje sprawę w mediach. Jeden z gwiazdorów Polsatu zdradził jednak coś, co szokuje. 

Doda jeszcze do niedawna znana była jako jedna z najbardziej kontrowersyjnych polskich piosenkarek, której kariera w dużej mierze oparta była na skandalu oraz odważnych stylizacjach, w których pokazywała się na scenie. Jakiś czas temu jednak kobieta zdecydowała się na rozpoczęcie przygody z filmem i to nie tylko jako aktorka. Kobieta związana jest ze wziętym producentem filmowym Emilem Stępniem. Kilka miesięcy temu para wzięła ślub kościelny, a naprawdę głośno zrobiło się o nich za sprawą kupienia prawa do ekranizacji niezwykle kontrowersyjnej książki Piotra Krysiaka "Dziewczyny z Dubaju". Nadchodzącą produkcję komentowało już wiele osób związanych z polskim show-biznesem, a teraz głos zabrał gwiazdor Polsatu. Jego słowa szokują.

"Dziewczyny z Dubaju" skandalem jak "Kler"?

Na temat szokującej afery związanej z książką "Dziewczyny z Dubaju" wypowiadało się już wiele polskich gwiazd. Teraz głos zabrał gwiazdor Polsatu, Krzysztof Gojdź nazywany "chirurgiem gwiazd". Najpierw odpowiedział na pytanie dotyczące porównania nadchodzącej produkcji do głośnego w ostatnim czasie filmu "Kler". - Jeśli chodzi o "Kler", to tutaj mamy do czynienia z pedofilią, czyli z atakowaniem bezbronnych dzieci. To, że jakaś dziewczyna, prostytutka chce zarabiać na swoim dziele w Dubaju, robić co robić na klatę itp, to jest naprawdę sprawa tych dziewczyn. Myślę, że aż tak bardzo to nie poruszy polskiego społeczeństwa - ocenił celebryta. Dalej mężczyzna postanowił skomentować sprawę samych kobiet. Jego słowa zostały ocenione jako jednoznacznie wstrząsające.

Doda wraz z mężem pracuje nad "Dziewczynami z Dubaju". Wiele polskich celebrytek zaczynało podobnie?

W dalszej części rozmowy mężczyzna został zapytany przez dziennikarza Przeambitni.pl o to, czy polskie gwiazdy show-biznesu mogą obawiać się nadchodzącej produkcji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Tajemnicą poliszynela jest, że wiele polskich gwiazd, gwiazdeczek, celebrytek maczało... no nie tylko palce w tym właśnie biznesie. No każdy z nas wie, kto tak naprawdę kiedyś się tym zajmował i jak też na tym biznesie zrobił karierę zawodową - wyjawił mężczyzna. Artysta otwarcie stwierdził także, że sam zna osoby, które w ten sposób zaczynały, lecz jest przekonany, że nadchodząca produkcja z pewnością nie zdradzi konkretnych nazwisk, a jedynie podobnie jak książka przedstawi samo zjawisko.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Rok temu na grobie Wodeckiego doszło do czegoś niesamowitego. Czy teraz znów to zobaczymy?
  2. Afera po topowym show TVN! Kobiety są wściekłe do granic możliwości
  3. Horoskop dzienny na wtorek 30.10.18 dla wszystkich znaków zodiaku! Co Cię dziś czeka?
  4. Jak się odkochać? Jak poradzić sobie z rozstaniem?
  5. MUSIELI UŚPIĆ STAREGO PSA. PRZED ZASTRZYKIEM ZROBILI DLA NIEGO COŚ CUDOWNEGO
Następny artykuł